Zobacz oficjalny trailer FEN 11 Warsaw Time!

Pierwsza gala Fight Exclusive Night w stolicy Polski zbliża się wielkimi krokami! Zobacz oficjalną filmową zapowiedź tego spektakularnego wydarzenia z udziałem czołowych fighterów MMA i K-1 z Polski i zagranicy.

19 marca na warszawskim Torwarze kibiców sportów walki czeka 13 emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru o pas mistrzowski Fight Exclusive Night w wadze lekkiej bić się będą dwaj wybitnie utalentowani zawodnicy MMA młodego pokolenia: Roman Szymański i Marian Ziółkowski. W karcie walk są też zapowiadające się niezwykle emocjonująco starcia w formule MMA Akopa Szostaka z Tyberiuszem Kowalczykiem, Alberta Odzimkowskiego z Pawłem Żelazowskim oraz Marcina Naruszczki z Rafałem Haratykiem, a także walki na zasadach K-1 Tomasza Sarary z Seku Bangurą, Marcina Szredera z Aytakiem Yahsim oraz Nikolaja Falina z Arkadiuszem Wrzoskiem. Z kolei w jedynym kobiecym pojedynku na gali FEN 11 spotkają się dwie mistrzynie kickboxingu – Judyta Niepogoda i Iwona Nieroda.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Transmisję z gali przeprowadzą na żywo stacje Polsat, Polsat Sport i platforma Ipla.tv.