Zmiany w karcie walk gali FEN 9 Go For It

Kontuzja pleców Kerima Abzailova i wypadek samochodowy Mehmeta Ali Balika – to powody zmian w karcie walk jutrzejszej gali FEN 9 Go For It we Wrocławiu.

Nie dojdzie do skutku zapowiadająca się bardzo atrakcyjnie walka Alberta Odzimkowskiego z Kerimem Abzailovem. Czeczeński zawodnik doznał kilka dni temu poważnej kontuzji pleców, która wyklucza jego udział w sobotnich zawodach. Niestety, poszukiwania nowego rywala dla Alberta nie przyniosły rezultatów i pojedynek musiał zostać odwołany.

Z nowym przeciwnikiem walczył będzie z kolei Paweł Biszczak. Jego dotychczasowy rywal podczas podróży do Wrocławia uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W wyniku zderzenia z innym pojazdem Mehmet Ali Balik doznał uszkodzenia barku, a osoba prowadząca jego samochód z poważniejszymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Paweł Biszczak (na zdjęciu) wystąpi jednak przed wrocławską publicznością. Na walkę z nim w ostatniej chwili zgodził się Białorusin Pavel Oboźny. Reprezentujący klub Condor Grodno 32-letni zawodnik ma w swoim dorobku 51 wygranych walk i tylko 8 porażek. Do jego największych sukcesów zaliczyć można tytuły mistrza Europy WKA i międzynarodowego mistrza IPKBA.

fen9-obozny-biszczak

Gala FEN 9 Go For It odbędzie się już jutro we wrocławskiej hali Orbita. Zawody rozpoczną się o godz. 19. Bilety można będzie kupować w kasie hali od godz. 15. Bezpośrednią transmisję z gali przeprowadzą stacje Polsat Sport News (godz. 19:30-22:00), Polsat Sport (godz. 22:00-1:00) oraz Polsat (godz 0:00-1:00), a także platforma ipla.tv.

FEN