[WYNIKI] Podsumowanie gali FEN 20 Next Level

W sobotę, 10 marca 2018 roku odbyła się gala FEN 20 Next Level. Poniżej prezentujemy wyniki oraz podsumowanie każdego pojedynku. Zapraszamy do przeczytania!

9 walka: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski

Bardzo wyrównany bój, w którym od pierwszej do piątej rundy trwała wymiana ciosów między zawodnikami. O werdykcie zdecydowały karty punktowe, gdyż obaj zawodnicy do końca walczyli o zwycięstwo. Bohater warszawskiej publiczności, czyli Radosław Paczuski, mistrzem FEN w kategorii do 85 kilogramów w formule K-1.

8 walka: Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski

Przez trzy rundy to Rębecki prowadził na kartach punktowych, a w czwartej ciosem na wątrobę zakończył w efektowny sposób pojedynek. FEN ma nowego mistrza w kategorii lekkiej.

7 walka: Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek

Pas nie zmienia właściciela! Arek Wrzosek był wyraźnie lepszy od Artura Bizewskiego i wygrywa jednogłośnie na punkty u każdego z sędziów. Początek był bardzo żwawy, później tempo nieco siadło, ale i tak kibice mieli prawo być zadowoleni.

6 walka: Anatolij Litwinow VS Andrzej Grzebyk

WOOOOW! Ale akcja! Latające kolana, ciosy na głowę i mamy zwycięzcę! Andrzej Grzebyk wygrywa przez nokaut techniczny! Droga do pasa stoi przed Polakiem otworem!

5 walka: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka

Równa, bardzo równa walka, jednak to Marcin naruszczka był bardziej aktywny przez cały dystans i wygrał dzięki jendoglosnej decyzji sędziów. Pierwsza runda dla Leśko, druga i trzecia dla Naruszczki. Trudny pojedynek do punktowania dla sędziów.

4 walka: Rafał Korczak VS Marcin Szreder

Mamy niespodziankę, bo na pewno dokooptowany na ostatnią chwilę Korczak nie był w tym starciu faworytem. Derby Warszawy dla „Silnego”, który po czwartej, dodatkowej rundzie, był lepszy na kartach punktowych.

3 walka: Daniel Torres VS Kamil Łebkowski

Można było się spodziewać, że Daniel Torres przyjedzie znakomicie przygotowany, ale to, co pokazał w klatce, przerosło oczekiwania kibiców. Łebkowski przegrał każdą z rund. Brawo Daniel, bardzo mocny debiut Brazylijczyka w federacji FEN.

2 walka: Michał Tarabańka VS Krzysztof Kułak

Wrócił stary dobry Kułak! Duszenie zza pleców – ta metoda okazała się skuteczna w pojedynku z Michałem Tarabańką. Nie udał się rewanż zawodnikowi na co dzień trenującemu w WCA Fight Team Warszawa. Kułak – Taranańka 2:0.

1 walka: Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński

Duża energetyka tego starcia i mocne otwarcie jubileuszu w federacji FEN. Błeszyński był bardziej aktywny, częściej napierał, ale również częściej uderzał w tył głowy, za co otrzymał w drugiej rundzie upomnienie, przez co odjęto mu jeden punkt. Jednogłośnie na punkty zwyciężył Adrian Błeszyński.