Wyniki gali FEN 21

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami gali FEN 21, która 25 maja odbyła się we wrocławskiej hali Orbita.


 THIAGO VIERIA

VS

ANDRZEJ GRZEBYK

Andrzej Grzebyk nowym mistrzem federacji FEN w kategorii średniej!!! Ależ to była wojna. Polak miał problemy, był podłączony w pierwszej rundzie, ale ostatecznie przez TKO pokonał brazylijskiego króla nokautu. Brawo!

 


ŁUKASZ PŁAWECKI

VS

WOJCIECH WIERZBICKI

Prawdziwa wojna! Sędziowie nie byli jednomyślni. Nowym mistrzem federacji FEN w kategorii do 77 kilogramów został Łukasz Pławecki, który z przytupem przywitał się z federacją. Powtórzymy to jeszcze raz: kapitalne widowisko we Wrocławiu!!!

 


 TONI VALTONEN

VS

MARCIN ZONTEK

Wrócił Zontek! To była krwawa wojna, w której strażak z Kamiennej Góry pokonał swojego rywala w sposób zdecydowany. W trzeciej rundzie walkę przerwał lekarz – Valtonen już nie widział, co się dzieje w klatce.

 


JACEK JĘDRASZCZAK

VS

TYMOTEUSZ ŁOPACZYK

Ależ to była walka, ależ to było widowisko!!! Dwie rundy na pełnej intensywności, trzecia również wyrównana, ale poddaniem zakończył to Łopaczyk. Druga walka z rzędu na FEN wygrana, teraz pojedynek o pas?

 


PATRYK NOWAK

VS

MARIAN ZIÓŁKOWSKI

Fenomenalnie przycelowal GOLDEN BOY Patryka Nowaka prawym sierpowym pod koniec pierwszej rundy. Do tej pory Ziółkowski przegrywał te starcie – był obijany tyłem do siatki. Fantastyczny powrót na zwycięską  ścieżkę warszawiaka!

 


 ŁUKASZ KOPERA

VS

MATEUSZ GŁĄB

Świetna walka Łukasza z Mateuszem! Obaj zaprezentowali się bardzo dobrze, ale to jednak Kopera miał przewagę całą pierwszą rundę. Głąba najpierw uratował gong, ale w trakcie przerwy lekarz nie dopuścił go do uczestnictwa w drugiej rundzie. Wygrywa Kopera!

 


 SZYMON DUSZA

VS

OSKAR SOMERFELD

ALE ŚWIETNE STARCIE! Bardzo równy pojedynek, w ktorym większość walki odbywała się w stójce. Mocno pracował Somerfeld na to, by zwyciężyć na pełnym dystansie. Cenne zwycięstwo urodzonego w Białogardzie zawodnika, który wraca po klatki FEN po ponad roku przerwy.

 


GRZEGORZ CIEPLIŃSKI

VS

MARCIN SIANOS

Niemalże cały pojedynek w stójce, ale nikt chyba nie spodziewał się takiego przebiegu. Wszystkie rundy zdecydowanie wygrał debiutujący w FEN Ciepliński, który zwyciężył w jedynym starciu wagi ciężkiej podczas gali we Wrocławiu.

 


KEWIN WIWATOWSKI

VS

BARTOSZ LEŚKO

Fenomenalne wejście w tej pojedynek Bartosza Leśko, który najpierw nie dał się obalić swojemu rywalowi, a po chwili sam go obalił. W parterze obijał swojego rywala, aż sekundę przed końcem zdołał go poddać duszeniem zza pleców.

 


 

Wyniki gali FEN 21:

Andrzej Grzebyk (13-3, 6 KO, 3 SUB) znokautował Thiago Vieirę (10-3, 9 KO, 1 SUB) w trzeciej rundzie i został mistrzem kategorii średniej!

K-1: Łukasz Pławecki pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Wojciecha Wierzbickiego i został mistrzem kategorii średniej!

Marcin Zontek (17-11, 9 KO, 5 SUB) wygrał przez nokaut techniczny z Tonim Valtonenem (27-17, 11 KO, 4 SUB) w trzeciej rundzie. 

Tymoteusz Łopaczyk (3-0, 2 SUB)udusił zza pleców Jacka Jędraszczyka w trzeciej rundzie (5-1, 1 KO).

Marian Ziółkowski (19-6, 5 KO, 12 SUB) znokautował w pierwszej rundzie Patryka Nowaka (5-2, 1 KO, 3 SUB).

Łukasz Kopera (8-2, 3 KO, 3 SUB) wygrał przez nokaut techniczny z Mateuszem Głąbem (4-2, 1 KO, 2 SUB).

Oskar Somerfeld (6-2, 5 SUB) wygrał na punkty niejednogłośną decyzją sędziów z Szymonem Duszą (6-4, 4 KO, 1 SUB).

Grzegorz Ciepliński (8-6, 5 KO , 1 SUB) wygrał na punkty jednogłośną decyzją sędziów z Marcinem Sianosem (3-3, 3 KO).

Bartosz Leśko (7-1-1, 2 KO, 5 SUB) w pierwszej rundzie poddał Kewina Wiwatowskiego (4-6, 1 KO, 2 SUB) duszeniem zza pleców!