Rekordowa sprzedaż biletów na galę FEN 11 Warsaw Time!

Na 40 dni przed galą FEN 11 Warsaw Time 80% biletów zostało już sprzedanych. “Jestem przekonany, że 19 marca nasze zawody na Torwarze obejrzy komplet publiczności” – mówi prezes Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak.

Żadna z wcześniejszych gal Fight Exclusive Night nie budziła takiego zainteresowania kibiców, jak zbliżająca się wielkimi krokami gala FEN 11 Warsaw Time. Sprzedaż biletów na marcową imprezę idzie w rekordowym tempie – na 6 tygodni przed zawodami z puli niemal 5 tysięcy przygotowanych wejściówek pozostało już tylko około tysiąca.

“Gala FEN 11 Warsaw Time będzie historyczna dla naszej federacji – mówi Paweł Jóźwiak, prezes FEN. – Po raz pierwszy organizujemy zawody w stolicy, po raz pierwszy będzie je mogło obejrzeć w hali tak wielu widzów i wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy wszystkie bilety rozejdą się już w przedsprzedaży, mimo że nie zdradziliśmy jeszcze wszystkich nazwisk i zestawień”.

Wiadomo już, że 19 marca na Torwarze w Warszawie kibiców czeka 13 walk na zasadach MMA i K-1 z udziałem świetnych fighterów z Polski i zagranicy. W walce wieczoru o pas mistrzowski FEN zmierzą się Roman Szymański i Marian Ziółkowski, dwaj młodzi, bardzo utalentowani i już utytułowani zawodnicy MMA kategorii lekkiej. Sensacyjnie zapowiadają się także pojedynki w formule MMA między byłym kulturystą Akopem Szostakiem i byłym strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem, Albertem Odzimkowskim i Pawłem Żelazowskim oraz Rafałem Haratykem i Marcinem Naruszczką. Dużych emocji powinny dostarczyć kibicom również walki K-1 Niko Falina z Arkadiuszem Wrzoskiem oraz Aytaca Yahsiego z Marcinem Szrederem. W klatkoringu FEN tego dnia pojawią się ponadto Sebastian Kotwica, Bartłomiej Kopera, debiutujący w MMA Alan Kwieciński, znany z popularnego programu “Warsaw Shore”, i kończący zawodniczą karierę Igor Kołacin.

“Nazwiska kolejnych uczestników gali FEN 11 Warsaw Time przedstawimy już wkrótce” – dodaje Paweł Jóźwiak.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są jeszcze do kupienia w serwisach Eventim.pl i KupBilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl i punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Gali FEN 11 Warsaw Time będzie można obejrzeć nie tylko z trybun hali Torwar. Transmisję na żywo przeprowadzą także stacje Polsat i Polsat Sport oraz serwis internetowy Ipla.tv.

FEN