Bandel vs Vogt na gali FEN 9 Go For It we Wrocławiu

Kolejny ważny pojedynek znalazł się w karcie walk nadchodzącej gali FEN 9 Go For It. 7 listopada w hali Orbita we Wrocławiu w starciu na zasadach MMA w kategorii półśredniej do 77 kg zmierzą się Marcin Bandel z łódzkiego klubu Zenith Jiu-Jitsu i Niemiec Alexander Vogt, z Combat Team Hamburg.

26-letni Marcin Bandel (182 cm, 77 kg) pierwszy pojedynek w MMA stoczył w 2009 roku, pokonując Roberta Skrzypczaka. Między 2011 rokiem a połową 2014 roku zanotował świetną serię 12 zwycięstw z rzędu, w większości przez efektowne poddania. W konsekwencji podpisał kontrakt  z największą światową organizacją walk MMA – amerykańską federacją UFC. Wywodzący się z brazylijskiego jiu-jitsu (BJJ) zawodnik na zawodowej arenie wygrał 13 walk i tylko 4 przegrał.

Alexander Vogt ma 24 lata, ale karierę rozpoczął już w 2011 roku. Po zwycięstwie nad Kayem Heiske i porażce z doświadczonym Jonny Kruschinske. Zanotował serię pięciu zwycięstw nim nie zatrzymał go Ottman Azaitar, brat znanego w Polsce Abu Azaitara. Vogt wygrał 7 walk i 3 przegrał. Mierzy 182 cm i waży 77 kilogramów.

“To międzynarodowe zestawienie jawi się bardzo ciekawie dla kibiców. Absolutnie nie twierdzę, że Marcin Bandel jest faworytem tej walki, bo Alexander Vogt to trudny i niebezpieczny zawodnik. Chcę tylko interesującego pojedynku i reprezentant Niemiec to gwarantuje. Klasę Bandela znamy wszyscy, ale po niezbyt udanych występach w UFC i zdrowotnych problemach musi teraz udowodnić, że jest fighterem na wysokim poziomie” – mówi prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Gdzie kupić bilety na galę FEN 9?

Bilety na galę FEN 9 Go For It we wrocławskiej Orbicie można kupić online na stronach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, stacjonarnie w Setka Bar przy ul. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu i sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego przy ul. Swobodnej 37 we Wrocławiu oraz telefonicznie pod nr tel. 601 877 229 (bilety VIP i zamówienia grupowe).

FEN

Bądź na bieżąco! Dołącz już teraz do naszych fanów na www.facebook.com/FightExclusiveNight, aby nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.