Już dziś media trening przed galą FEN 12 Feel The Force!

Piątkowa gala FEN 12 Feel The Force zbliża się wielkimi krokami! Zanim jednak w Hali Stulecia 22 fighterów z 6 krajów stanie do walki w klatkoringu Fight Exclusive Night, czekają nas dwa wydarzenia, które tradycyjnie poprzedzają nasze imprezy: dzisiejszy media trening i jutrzejsza ceremonia ważenia.

Weekend z FEN 12 Feel The Force rozpocznie się już dzisiaj o godz. 14 w klubie Jatomi Fitness w Domu Handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40 od oficjalnego media treningu z udziałem ponad połowy uczestników piątkowej gali. Na kibiców i dziennikarzy czekać będą m.in. wszyscy pretendenci do tytułów mistrzowskich, czyli Przemysław Mysiala, Marcin Zontek, Michał Michalski, Gallon Davy, Wojciech Wierzbicki i Zakaria Baitar, a także Piotr Rogosz, Wojciech Janusz, Michał Oleksiejczuk, Igor Fernandes i Gabriella Mezei. Późnym popołudniem na naszej stronie oraz fanpage’u na Facebooku zamieścimy galerię zdjęć z tego wydarzenia, a jutro – obszerną wideorelację.

Natomiast już jutro o godz. 14 zapraszamy wszystkich na ceremonię oficjalnego ważenia wszystkich zawodników, którzy w piątek walczyć będą na gali FEN 12 Feel The Force. Ważenie odbędzie się w holu Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Internetową transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzimy na naszym kanale Youtube.

Wstęp na media trening i ceremonię ważenia jest bezpłatny. Zapraszamy!

FEN