Judyta Niepogoda przeciwniczką Iwony Nierody na gali FEN 11

Mamy przyjemność zapowiedzieć niezwykle interesujący kobiecy pojedynek, który odbędzie się podczas nadchodzącej gali FEN 11 Warsaw Time, 19 marca 2016 roku w Warszawie. W formule K-1 zmierzą się dwie polskie mistrzynie świata w kickboxingu i muay thai: Iwona Nieroda z klubu Diament Pstrągowa i Judyta Niepogoda reprezentująca klub Gladiator Siedlce. Pojedynek zakontraktowany jest w kategorii wagowej do 55 kilogramów.

25-letnia Iwona Nieroda to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek. Była trzykrotną amatorską (2008, 2011, 2015) i dwukrotną zawodową (2013, 2014) mistrzynią świata WAKO. Jest także amatorską mistrzynią Europy i dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w 2013 i 2015 roku. Iwona to również zawodowa mistrzyni Polski i multimedalistka mistrzostw Polski w kickboxingu. Swój ostatni zawodowy pojedynek stoczyła na gali South Battle w Gorlicach, pokonując na początku października 2015 roku Klarę Kleczkowską. Jej trenerem jest Jerzy Pilarz, a idolem legendarny kickbokser Marek Piotrowski. Na co dzień jest instruktorem gimnastyki dla dzieci i wykładowcą w szkole policealnej.

Judyta Niepogoda ma 29 lat i jest  dwukrotną mistrzynią świata muay thai w organizacji WMF z roku 2014 i 2015. W 2013 oku zdobyła tytuł mistrzyni Europy w tajskim boksie. Dwukrotnie była mistrzynią Polski Oriental Rules w 2012 i 2013 i wicemistrzynią Polski w 2014 roku. Na zawodowej arenie występowała na galach East Side Fight w Polsce i King of Kings w Estonii. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski, a idolem holenderski mistrz Ramon Dekkers. Na co dzień pracuje jako wychowawca młodzieży.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki, jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.