Galeria Kaskada wśród Partnerów gali FEN 27

Galeria Kaskada w Szczecinie została jednym z Partnerów federacji FEN podczas gali FEN 27. Do wydarzenia dojdzie 18 stycznia w Netto Arenie.

“Jestem bardzo szczęśliwy, że wśród lokalnych przedsiębiorców udało nam się pozyskać tak mocnego Partnera przed naszą galą w Szczecinie, jakim niewątpliwie jest Galeria Kaskada. To największe i najbardziej nowoczesne centrum handlowe w tej części Polski. Cieszę się, że to Galeria Kaskada będzie gospodarzem treningu medialnego przed galą FEN 27” – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

“Kochamy sport, w tym sporty walki i bardzo zależało mi na tym, aby móc gościć federację FEN podczas imprezy mającej na celu promowanie wydarzenia, którym żyje cały Szczecin” skomentował partnerstwo Norbert Fijałkowski, Dyrektor Galerii.

Trening medialny, w którym udział wezmą bohaterowie gali FEN 27, odbędzie się w Galerii Kaskada (al. Niepodległości 36, 70-404 Szczecin) 15 stycznia o godzinie 18:00.

KARTA WALK FEN 27

70,3 KG, MMA: Mateusz Rębecki VS Magomed Magomedov *
93,0 KG, MMA: Wojciech Janusz VS Adam Kowalski
70,0 KG, K-1: Marcin Parcheta VS Gor Harutjunjan
120,2 KG, MMA: Marcin Sianos VS Kirill Kornilov
61,2 KG, MMA: Sebastian Romanowski VS Lima Dias
61,2 KG, MMA: Sebastian Romanowski VS Lima Dias
77,1 KG, MMA: Kamil Gniadek VS Michał Balcerczak
93,0 KG, MMA: Michał Gutowski VS Łukasz Sudolski
77,1 KG, MMA: Jacek Jędraszczyk VS Samuel Vogt
61,2 KG, MMA: Patryk Trytek VS Mariusz Joniak

* Walka o pas mistrzowski

O gali FEN 27:

Bohaterem walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie będzie Mateusz Rębecki. Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Pojedynek na swojej ziemi będzie również dla „Chińczyka” trzecią obroną pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. W przeciwnym narożniku stanie utytułowany rosyjski zapaśnik Magomed Magomedov.

W eliminatorze do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej wystąpi Wojciech Janusz, który skrzyżuje pięści z Adamem Kowalskim. „Kulkinio” jest rozpędzony serią czterech kolejnych zwycięstw z rzędu i w znakomitym nastroju przystąpi do rywalizacji w Szczecinie.

Po raz drugi w klatce FEN kibice będą mieli przyjemność oglądać w akcji Katarzynę Lubońską. Zawodniczka pochodząca z Piły od zwycięstwa rozpoczęła swoją przygodę w FEN. Teraz będzie chciała udowodnić, że jest najlepszą kobietą w FEN w kategorii muszej.

Kup bilet VIP na galę FEN 27 w Szczecinie na portalu: www.eventim.pl.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook: TUTAJ.

FEN Social Media:
Facebook: facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter: twitter.com/fenmma
Instagram: instagram.com/fightexclusivenight/

https://www.youtube.com/watch?v=yWE6_qMMWU4&feature=emb_title
h