Gala FEN 12 oficjalnie we Wrocławiu!

Przygotowania do gali FEN 11 Warsaw Time powoli dobiegają końca, za to tempa nabierają prace nad kolejnymi zawodami pod szyldem Fight Exclusive Night. „Możemy już oficjalnie potwierdzić, że FEN 12 odbędzie się 20 maja we wrocławskiej Hali Stulecia” – mówi prezes federacji Paweł Jóźwiak. Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy wtorek.

Gala FEN 12 będzie szóstą zorganizowaną przez Fight Exclusive Night we Wrocławiu i drugą, na którą federacja zaprasza kibiców do Hali Stulecia. Wybór stolicy Dolnego Śląska i tej właśnie areny nie jest przypadkowy.

„W tym mieście narodziła się nasza federacja, tu zorganizowaliśmy jedną z najlepszych naszych gal, tutaj mamy mnóstwo wiernych fanów, którzy robią fantastyczną atmosferę na trybunach. Dlatego tak chętnie tu wracamy i specjalnie na FEN 12 szykujemy dla kibiców z Wrocławia i Dolnego Śląska sporo niespodzianek” – wyjaśnia wiceprezes FEN Rafał Sawicki.

Poprzednia gala Fight Exclusive Night w monumentalnej Hali Stulecia odbyła się blisko dwa lata temu. 28 czerwca 2014 roku podczas FEN 3 War Is Coming ponad 3 tysiące widzów obejrzało 11 emocjonujących walk na zasadach MMA i K-1. Efektowne zwycięstwa tego dnia odnieśli m.in. Tymoteusz Świątek, Tyberiusz Kowalczyk, Piotr Rogosz i Sylwia Juśkiewicz.

„FEN 3 War Is Coming była dla naszej federacji przełomowa, między innymi dlatego, że po raz pierwszy zorganizowaliśmy galę w tak dużym obiekcie i od niej rozpoczęła się nasza współpraca z telewizją Polsat – wspomina prezes FEN. – Zawodnicy stoczyli tego wieczora wiele kapitalnych pojedynków. Od tamtych zawodów minęło jednak mnóstwo czasu i kibice mogą być pewni, że gala FEN 12 pod każdym względem będzie stać na nieporównywalnie wyższym poziomie”.

Sprzedaż biletów na galę FEN 12 rozpocznie się w najbliższy wtorek. Będzie można je kupić w serwisach Eventim.pl i KupBilet.pl. Bilety VIP już teraz można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.

FEN