FEN 11 oficjalnie 19 marca na Torwarze!

O tym, że wiosną przyszłego roku karawana Fight Exclusive Night dotrze do Warszawy, informowaliśmy już miesiąc temu podczas gali FEN 9 we Wrocławiu. Teraz oficjalnie potwierdzamy: już 19 marca na Torwarze FEN zorganizuje swoją pierwszą galę w stolicy Polski.

Gala FEN 11 będzie naszym pierwszym wydarzeniem w Warszawie i mamy nadzieję, iż spełnimy oczekiwania wszystkich fanów MMA i K-1, którzy od dawna oczekiwali naszej wizyty na Mazowszu. Przybywamy i zamierzamy dać Wam wszystko to, co najlepsze, to, co do tej pory organizacja Fight Exclusive Night wypracowała na przestrzeni dwóch lat swojej działalności, w najlepszym i ekskluzywnym wydaniu. Gala będzie miała wyjątkową oprawę, a o emocje zadbają zawodnicy, których nazwiska już wstępnie poznaliśmy.

Szczególne zainteresowanie kibiców wzbudzą z pewnością dwa pojedynki na zasadach MMA. Pierwszy z nich to starcie idącego jak burza zawodnika wagi lekkiej Romana Szymańskiego z Gold Team Poznań z doświadczonym Marianem Ziółkowskim z Poland Top Team. Walka ta będzie ukłonem w stronę sportowych oczekiwań wobec najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia i wierzymy, że konfrontacja obu utalentowanych zawodników spełni te pragnienia.

Mocno naładowany emocjami będzie pojedynek dwóch zawodników, którzy sportowe kariery rozpoczynali od sportów siłowych, a teraz pragną je budować w sztukach walki. W klatkoringu FEN w Torwarze zmierzą się kulturysta Akop Szostak z Warszawy i strongman z Legnicy – Tyberiusz Kowalczyk. Obaj mieli już okazję potwierdzić swoją wartość na arenie Fight Exclusive Night. Obaj zwyciężali już w walkach organizowanych przez naszą federację i pora, by stanęli ze sobą twarzą w twarz. Fani wiedzą, że zainteresowanie ich starciem wykracza daleko poza świat sportu. To pojedynek dwóch niezwykle silnych ludzi, którzy zyskali dużą popularność nie tylko wśród kibiców, i jego wynik budzi ogromne emocje. Warto naocznie przekonać się o jej wyniku, więc zapraszamy wszystkich serdecznie na trybuny hali Torwar.

Kolejne zestawienia będziemy podawać systematycznie, ale już dziś możemy poinformować, iż na naszej gali wystąpią między innymi tacy zawodnicy z Mazowsza, jak: Alan Kwieciński, Igor Kołacin, Marcin Naruszczka, Marcin Szreder i Arkadiusz Wrzosek. Dla warszawskich kibiców będzie to więc nie lada okazja, by przekonać się, jaki potencjał drzemie w fighterach z tego regionu, dlatego warto zawczasu zaopatrzyć się w bilety na to wydarzenie.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy 19 marca do hali Torwar na galę FEN 11!

Paweł Jóźwiak & Rafał Sawicki

zarząd FEN MMA Federation

Bilety na galę FEN 11 można kupić w serwisie Eventim.pl i stacjonarnych punktach tej sieci.

Zapraszamy też na fanpage FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN