FEN 22: Wyniki gali w Poznaniu

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami gali Fight Exclusive Night 22, która odbyła się 20 października w Hali UAM w Poznaniu. 

 

 


Damian Grabowski

VS

Jose Rodrigo Guelke

POLSKI PITBULL POWRACA ‼️ WHO LET THE DOG OUT  Damian Grabowski wygrywa z Jose Rodrigo Guelke ? Gratulacje!


Mateusz Rębecki

VS

Łukasz Kopera

Łukasz Kopera Z-M-A-S-A-K-R-O-W-A-N-Y ? AND STILL! Mateusz “Chińczyk” Rębecki broni pasa w kategorii lekkiej w wielkim stylu. GRATULACJE MISTRZU! Chcemy więcej! Widzimy się z Chińczykiem już w Lubinie? ?

 


Tomasz Kondraciuk

VS

Bartosz Leśko

Witamy na poziomie międzynarodowym Bartosz Leśko ? Duszenie zza pleców i Tomasz Kondraciuk poddaje walkę ‼️ NIE MRUGAMY DRODZY PAŃSTWO BO FEN IDZIE MOCNO ? Gratulacje Bartek!

 


Kamil Gniadek

VS

Jacek Jędraszczyk

ŁAAAAA!!! Kamil Gniadek chyba zmierza po pas ‼️ Pokonuje w pierwszej rundzie Jacka Jędraszczyka przez TKO ? Ależ gala w Poznaniu ?

 


Krzysztof Klaczek

VS

Edilson Teixeira

Mamy pierwszy poddanie! Krzysztof Klaczek udusił zza pleców Edisona Teixeirę ? BRAWO KRZYSIEK! Liczymy na więcej w federacji FEN ‼️

 


Łukasz Radosz

VS

Mateusz Kubiszyn

WHOA! “Bitka co się zowie”! Łukasz Radosz wygrywa jednogłośnie z Mateusz Kubiszyn ? Ależ to była dynamiczna walka! Takie K-1 chcemy oglądać ‼️ BRAWO!

 


Dawid Pasternak

VS

Rafał Statkiewicz

Rafał Statkiewicz wygrywa jednogłośnie na punkty z Dawidem Pasternakiem ‼️Pełna kontrola walki przez zawodnika Ankosu ? Dobrze zaczynamy galę FEN 22 ?

 

 


Walka poza TV

Kamil Łebkowski

VS

Łukasz Demczur

W ostatniej walce, poza antenami TV, Kamil “Bomba” Łebkowski pokonuje Łukasz Demczur ? Dziękujemy wszystkim za obecność na FEN 22! ?

Gala FEN 23 odbędzie się 12 stycznia w Lubinie. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.