FEN 19: Jak punktowali sędziowie poszczególne walki?

Gala Fight Exclusive Night 19 przeszła do historii, ale cały czas nie milkną echa po fantastycznym wydarzeniu, które miało miejsce we Wrocławiu. Dziś przedstawiamy wam karty punktowe sześciu walk, w których sędziowie musieli orzekać o zwycięstwie któregoś z zawodników bądź któreś z zawodniczek. 

Sędziowie byli zgodni w pojedynku Krzysztofa Kottasa z Marcinem Stopką. Agnieszka Mucha, Paweł Harasim i Adrian Dziarnowski byli jednomyślni – to Stopka wygrał ten pojedynek. Wszyscy dali punktację 30 do 27.

Magdalena Rak zwyciężyła z Raffaelą Milner i tu – tak jak w przypadku pojedynku Kottasa ze Stopką – wszyscy orzekli 30 do 27 dla Polki.

Tymoteusz Łopaczyk pokonał Adriana Błeszczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów. Starcie dostarczyło wiele emocji i rozgrzało wrocławską publiczność do czerwoności.

Bartosz Leśko wygrał każdą z rund w konfrontacji z Pawłem Brandysem i u każdego z sędziów zwyciężył 30 do 27.

Cała trójka sędziowska wypunktowała zwycięstwo Michała Michalskiego z Nassourdine Imavovem. Wszyscy widzieli walkę 29:28 na korzyść Polaka.

Po trzech rundach w starciu Róży Gumiennej i Marty Waliczek był remis i sędziowie zażyczyli dogrywkę. W niej zdecydowanie lepsza była Waliczek.