FEN 14 Silesian Rage: media trening i ceremonia ważenia

Do FEN 14 Silesian Rage zostały jeszcze trzy dni, ale emocje związane z sobotnią galą w katowickim Spodku fani MMA i K-1 będą mogli poczuć już podczas jutrzejszego media treningu oraz piątkowej ceremonii ważenia zawodników. Transmisję na żywo z obu eventów będzie można śledzić na stronie fen-mma.com/fen-14-live.

Media trening – Jatomi Fitness, Silesia City Center, Katowice, godz. 15

W czwartkowym media treningu weźmie udział połowa z 22 uczestników gali FEN 14 Silesian Rage. Zawodników walczących w formule MMA reprezentować będą bohaterowie walki o tytuł mistrzowski FEN w kategorii lekkiej, czyli Roman Szymański i Brazylijczyk Joilton Santos, a także Paweł Hadaś, Czech Martin Chudej, Łukasz Stanek i Piotr Olszynka. Natomiast spośród wojowników K-1, którzy wystąpią w sobotę w Spodku, próbkę swoich umiejętności zaprezentują pretendenci do pasa FEN w wadze cruiser – Tomasz Sarara i Holender Dennis Stolzenbach oraz Tomasz Gromadzki, Kamil Jenel i Pavel Obozny. Początek media treningu w klubie Jatomi Fitness w Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej 107 w Katowicach o godz. 15.

Kliknij tutaj, by obejrzeć media trening przed galą FEN 14

Ceremonia ważenia – Spodek, Katowice, godz. 17

Wzorem amerykańskiej organizacji UFC federacja FEN zdecydowała się dać zawodnikom możliwość zważenia się już rano w hotelu – dzięki temu uczestnicy gali będą mieć więcej czasu na regenerację i odpowiednie przygotowanie się do walki. Jeśli podczas porannego ważenia fighterzy nie zmieszczą się w limitach dla swoich kategorii, będa mieli szansę wejść na wagę ponownie podczas popołudniowej ceremonii ważenia otwartej dla mediów i publiczności, która zaplanowana jest na godz. 17 i odbędzie się w katowickim Spodku.

Kliknij tutaj, by obejrzeć ceremonię ważenia zawodników przed galą FEN 14

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, zarówno dla kibiców, jak i dziennikarzy. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo – relacje online z obu eventów przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie je można śledzić na stronie fen-mma.com/fen-14-live.

FEN