FEN 13 Summer Edition: media trening live!

Już dziś o godz. 16 w Centrum Riviera rozpocznie się otwarty media trening przed galą FEN 13 Summer Edition. Na stronie fen-mma.com/fen-13-live przeprowadzimy transmisję live z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania!

W otwartym dla kibiców i dziennikarzy treningu medialnym wezmą udział główni aktorzy sobotniego widowiska w Gdynia Arena: bohaterowie walki wieczoru Piotr Hallmann i Kamil Łebkowski oraz Michał Wlazło, Jacek Kreft, Marian Ziółkowski, Kamila Bałanda, Arkadiusz Wrzosek, Marcin Szreder, Kryspin Kalski i Artur Bizewski. Będzie można przekonać się, w jakiej formie przed galą FEN 13 Summer Edition są zawodnicy, a przy okazji zdobyć ich autograf, zrobić sobie selfie i zamienić z nimi parę słów.

Kliknij tutaj, by obejrzeć media trening przed galą FEN 13 Summer Edition

Drugim wydarzeniem poprzedzającym galę FEN 13 Summer Edition będzie ceremonia oficjalnego ważenia zawodników, która odbędzie się jutro o godz. 14 w Unique Club & Lounge w Sopocie. Również na ten event wstęp dla publiczności i mediów jest wolny, a transmisję na żywo będzie można śledzić na stronie fen-mma.com/fen-13-live.

Transmisję telewizyjną na żywo z sobotniej gali przeprowadzą stacje Polsat Sport Fight (od godz. 19), Polsat Sport (od godz. 20) oraz Polsat (od godz. 22).

FEN