Dziękujemy Agencji Ochrony Art-Security!

Jako federacja Fight Exclusive Night chcielibyśmy oficjalnie podziękować naszemu partnerowi, Agencji Ochrony Osób i Mienia ART-SECURITY. Podczas FEN 24 firma wykazała się pełnym profesjonalizmem i była olbrzymim wsparciem w organizacji gali w Warszawie.

Art-Security to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony z 27-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi ochrony fizycznej obiektów, imprez masowych,  ochrony VIP oraz usługi z zakresu techniki zabezpieczeń.

Swoje usługi realizuje w trzech uzupełniających się sektorach: ART-SECURITY, PERSON-SECURITY i TECH-SECURITY.

O rozpoczęciu współpracy z firmą poinformowaliśmy przed galę FEN 24 w Warszawie. Tak o tym fakcie wypowiedziały się osoby odpowiedzialne za sfinalizowanie tej umowy:

– Cieszę się niezmiernie, że o bezpieczeństwo podczas naszych gal zadba Agencja Ochrony Art-Security. Zawsze w pierwszej kolejności patrzymy na jakość świadczonych usług oraz komfort i bezpieczeństwo naszych gości, a Art-Security jest tego gwarancją – powiedział Bartosz Szuba, prezes FEN.

– Przed nami owocna współpraca z największą, europejską federacją zrzeszającą walki w formule MMA oraz  K-1. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, żeby przebiegała ona bezpiecznie oraz w jak najlepszym porządku – to z kolei wypowiedź Dyrektora Marketingu w firmie Art-Security, Konrada Chróścickiego.

Pełny opis firmy Art-Security znajduje się na stronie internetowej  www.art-security.pl.

***

Sponsorem głównym federacji Fight Exclusive Night jest Grupa LOTOS.

ZAKUP BILETÓW na galę FEN 25 jest możliwy na Eventim.pl oraz na stronie organizacji: https://fen-mma.com/bilet/.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook: TUTAJ.

FEN Social Media:
Facebook: facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter: twitter.com/fenmma
Instagram: instagram.com/fightexclusivenight/