Arkadiusz Wrzosek kontra Nikolaj Falin na FEN 11 Warsaw Time

Pierwszym oficjalnie ogłoszonym pojedynkiem na zasadach K-1 gali FEN 11 Warsaw Time, która odbędzie się w hali Torwar w Warszawie w dniu 19 marca 2016, będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z klubu Copacabana Warszawa i niemieckiego zawodnika Nikolaja Falina z Fight Lounge Dortmund. Starcie odbędzie się w wadze ciężkiej  i wejdzie w skład głównej karty walk.

24-letni Arkadiusz Wrzosek to młody, niezwykle perspektywiczny zawodnik wagi ciężkiej. Mierzący 201 cm fighter to aktualny mistrz Europy i mistrz Polski muay thai. Zdobywał także tytuły mistrza Polski wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Na zawodowej arenie stoczył cztery walki, z czego dwie wygrał. Amatorsko zanotował dwadzieścia sześć zwycięstw i sześć porażek.

Liczący 35 lat Nikolaj Falin to postać doskonale znana w europejskim kickboxingu. Urodzony w Kazachstanie fighter był zawodowym mistrzem Niemiec IKBO. W 2011 roku triumfował w piątej edycji turnieju Bigger’s Better w Aarhus w Danii. Prowadzony przez polskiego trenera Franka Łukanowskiego zawodnik wygrał czterdzieści pojedynków, a dwanaście przegrał. Czternaście razy nokautował swoich rywali.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki, jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.