Rafał Błachuta vs Davy Gallon w karcie walk gali FEN 10 w Lubinie!

Niesamowity francuski zawodnik Davy Gallon z Adrenaline Fight Club będzie rywalem Rafała Błachuty z klubu No Limits Kwidzyn w pojedynku MMA wagi półśredniej na jubileuszowej gali FEN 10 Gold Edition w Lubinie. 9 stycznia 2016 roku w hali RCS obaj zawodnicy zmierzą się w limicie do 77 kilogramów.

Trenujący w przeszłości judo, 26-letni Davy Gallon świetnie pokazał się już na polskim gruncie, pod koniec października pokonując w ostatniej swojej walce naszego Mariusza Radziszewskiego. Wcześniej był jedną z gwiazd najlepszej francuskiej organizacji 100% Fight. Na zawodowej arenie wygrał 11 walk, 5 razy przegrał, a 2 pojedynki zremisował. Występ na gali FEN 10 Gold Edition będzie jego debiutem w organizacji Fight Exclusive Night.

Rafał Błachuta to doskonały polski grappler. Walczył dla organizacji KSW i występował na zagranicznych galach sportów walki. Doświadczony 24-latek z Kwidzyna dziewięciokrotnie wygrywał walki i pięć razy schodził pokonany. Na FEN walczyć będzie po raz drugi – w swojej debiutanckiej walce na gali FEN 9 Go For It dość niespodziewanie uległ Michałowi Michalskiemu i na pewno w styczniu będzie chciał udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy.

Kibice już dziś zastanawiają się, kto zwycięży w tej walce. Warto się o tym przekonać i przyjść do hali w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28B w Lubinie. Będzie to jeden z wielu ciekawych pojedynków tej wyjątkowej gali. Serdecznie zapraszamy na ten oraz pozostałe pojedynki, jakie w sobotę, 9 stycznia 2016, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie z pewnością wieczór pełen emocji i twardych walk kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 10 Gold Edition są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl) a także w kasie hali RCS w Lubinie.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN