×

FEN 33: LOTOS Fight Night | Oglądaj za darmo w POLSAT

27 marca odbędzie się gala FEN 33: LOTOS Fight Night. Na otwartych antenach Polsatu kibice zobaczą w akcji widowiskowego Kacpra Formelę, który w walce wieczoru podejmie Damiana Frankiewicza. Fanom swoje umiejętności zademonstruje również mistrz FEN w formule K-1, Dominik Zadora. Transmisja od 19:00 na Polsat Sport Fight oraz ipla.tv, a od 20:00 w kanale otwartym – Super Polsacie!

Formela trzykrotnie walczył pod szyldem FEN, z czego dwa ostatnie pojedynki wygrał. Organizacja dwukrotnie również nagradzała go bonusami za najlepszą walkę oraz najbardziej widowiskowy nokaut całej gali. Frankiewicz natomiast dopiero zadebiutuje pod szyldem FEN, ale to jeden z najlepszych zawodników kategorii piórkowej w naszym kraju, więc emocje są gwarantowane.

Zadora czeka na czwarte zwycięstwo na FEN. Jego rywal, Pavel Sach, notował już zwycięstwa nad Wisłą. Pojedynek polsko-czeski będzie jednym w formule uderzanej podczas całej edycji.

Swoje kolejne walki na FEN stoczą 27 marca Izabela Badurek, Rafał Kijańczuk i Marcin Sianos. Kolos z Kołobrzegu wszystkie swoje walki wygrywa przez nokauty i tym razem także będzie chciał dokonać tej sztuki. Podobnie zresztą ma się sytuacja również u Badurek i Kijańczuka – łącznie zwyciężali swoje boje 16-krotnie i tylko raz do wyłonienia rozjemcy potrzebni byli sędziowie.

Galę FEN 33: LOTOS Fight Night oglądać można będzie od godziny 19:00 na Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 na antenie Super Polsatu.

 

 

Karta walk gali FEN 33: LOTOS Fight Night:

65,8, MMA: Kacper Formela vs. Damian Frankiewicz
80,0, K-1: Dominik Zadora vs. Pavel Sach
61,2, MMA: Izabela Badurek vs. Ekaterina Shakalova
93,0, MMA: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Filipczak
120,2, MMA: Marcin Sianos vs. Damian Bujkowski
70,3, MMA: Mansur Abdurzakov vs. Andrey Khokhlov
120,2, MMA: Maciej Gąsiorek vs. Bartosz Zaczeniuk *
65,8, MMA: Hubert Wybierała vs. Konrad Kaczmarski *
77,1, MMA: Damian Rzepecki vs. Dariusz Wilk *

* walka na zasadach semi-pro