Zmiana daty gali FEN 10 Gold Edition!

Najbliższa gala FEN 10 Gold Edition w Lubinie odbędzie się w sobotę, 9 stycznia, a nie – jak wcześniej informowaliśmy – w piątek, 8 stycznia. Początek zawodów w hali Regionalnego Centrum Sportu o godz. 20.

Jubileuszowa gala FEN 10 Gold Edition zorganizowana zostanie niemal dokładnie rok po pierwszej gali Fight Exclusive Night w stolicy Zagłębia Miedziowego. 10 stycznia tego roku podczas FEN 5 Cuprum Heroes nasi zawodnicy dali w hali Regionalnego Centrum Sportu znakomite widowisko, które z trybun obserwował komplet żywiołowo dopingującej ich publiczności.

„Władze Lubina i mieszkańcy regionu wciąż nas pytali: kiedy wrócimy? Jesteśmy więc tutaj po raz drugi z jubileuszową galą i po raz drugi będzie to spektakularne wydarzenie” – zapowiada prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak.

Już dziś możemy potwierdzić, że w klatkoringu FEN podczas styczniowej gali pojawi się kilku doskonałych fighterów reprezentujących Dolny Śląsk, m.in. kickbokserzy Paweł Biszczak z Legnicy i Bartosz Muszyński z Polkowic oraz zawodnicy MMA Marcin Zontek z Jeleniej Góry i Paweł Kordylewicz z Lubina. Oprócz nich w hali RCS walczyć będą tego wieczora znani już naszej publiczności Albert Odzimkowski i Adam Golonkiewicz oraz debiutujący na imprezie Fight Exclusive Night Paweł Hadaś.

„Obiecujemy najlepszą galę w naszej historii, dlatego już dziś zapraszam do hali RCS na niesamowite emocje MMA i K-1 pod marką FEN” – dodaje prezes FEN.

Więcej informacji, w tym kolejne nazwiska i zestawienia oraz szczegółowy program gali FEN 10 Gold Edition, podamy już wkrótce.

Sprzedaż biletów prowadzić będą serwisy internetowe Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Będzie je można kupić również w kasie hali RCS.

FEN