Zdjęcia z media treningu przed galą FEN 15 Final Strike

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z oficjalnego media treningu przed sobotnią galą FEN 15 Final Strike w Lubinie. Swoje umiejętności w lubińskiej hali RCS zaprezentowali dzisiejszego popołudnia m.in. bohaterowie obu walk o pasy mistrzowskie FEN.

W pokazowym treningu dla kibiców i dziennikarzy udział wzięli niepokonani w klatkoringu Fight Exclusive Night kickbokserzy Paweł Biszczak i Wojciech Wierzbicki, którzy w walce wieczoru powalczą o pas mistrzowski FEN w formule K-1, oraz mistrzynie świata i Europy w K-1 Róża Gumienna i Martina Fendrichova z Czech, które zmierzą się w pojedynku o pierwszy w historii kobiecy tytuł mistrzowski federacji FEN. Oprócz nich próbkę swoich umiejętności zademonstrowali zawodnicy MMA Vincent del Guerra z Francji, którego rywalem będzie w sobotę Kamil Gniadek, i Marcin Naruszczka, który stoczy walkę z Filipem Tomczakiem.

Drugim wydarzeniem poprzedzającym galę FEN 15 Final Strike będzie jutrzejsza ceremonia oficjalnego ważenia zawodników, która odbędzie się w hali RCS w Lubinie jutro o godz. 17. Wstęp na to wydarzenie również jest wolny dla publiczności i mediów, a transmisję na żywo będzie można śledzić na fanpage’u Fight Exclusive Night oraz stronie telewizji Fightime.pl.

Transmisję telewizyjną na żywo z sobotniej gali FEN 15 Final Strike przeprowadzą stacje Polsat Sport Fight (od godz. 19), Polsat Sport (od godz. 20:30) oraz nowy otwarty kanał Super Polsat (od godz. 22).

Bilety na sobotnią  galę FEN 15 w Lubinie można kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. W dniu gali dostępne będą również w kasach hali RCS. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Więcej informacji o gali FEN 15 na bieżąco na fanpage’u FEN na Facebooku.

fot. Wojciech Januszewski / FEN Federation

FEN

FEN