Przyjdź na media trening i ważenie zawodników przed galą FEN 10!

Zanim w sobotę, 9 stycznia 2016 roku, fani sportów walki będą podziwiać zmagania zawodników podczas jubileuszowej gali FEN 10 Gold Edition w Lubinie, będą mieli możliwość spotkać się z jej głównymi bohaterami podczas dwóch poprzedzających galę wydarzeń: treningu medialnego oraz ceremonii ważenia zawodników.

Oba wydarzenia odbędą się w Galerii Cuprum Arena przy ulicy Władysława Sikorskiego 20 w Lubinie. Wezmą w nich udział zawodnicy, których zobaczymy w klatkoringu FEN podczas gali, oraz właściciele organizacji Fight Exclusive Night. Po zakończeniu obu wydarzeń na naszej stronie zamieścimy obszerne foto- i wideorelacje.

Serdecznie zapraszamy fanów sportów walki oraz wszystkie media na oba wydarzenia oraz, oczywiście, na sobotnią galę.

Media trening

7.01.2016 – czwartek
godzina 16:00
Galeria Cuprum Arena

Oficjalne ważeniezawodników   
8.01.2016 – piątek
godzina 14:00
Galeria Cuprum Arena

Bilety na galę FEN 10 Gold Edition są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl), a także w kasie hali RCS w Lubinie.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN