[WYNIKI] Podsumowanie gali FEN 20 Next Level

W sobotę, 10 marca 2018 roku odbyła się gala FEN 20 Next Level. Poniżej prezentujemy wyniki oraz podsumowanie każdego pojedynku. Zapraszamy do przeczytania!

9 walka: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski

Bardzo wyrównany bój, w którym od pierwszej do piątej rundy trwała wymiana ciosów między zawodnikami. O werdykcie zdecydowały karty punktowe, gdyż obaj zawodnicy do końca walczyli o zwycięstwo. Bohater warszawskiej publiczności, czyli Radosław Paczuski, mistrzem FEN w kategorii do 85 kilogramów w formule K-1.

8 walka: Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski

Przez trzy rundy to Rębecki prowadził na kartach punktowych, a w czwartej ciosem na wątrobę zakończył w efektowny sposób pojedynek. FEN ma nowego mistrza w kategorii lekkiej.

7 walka: Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek

Pas nie zmienia właściciela! Arek Wrzosek był wyraźnie lepszy od Artura Bizewskiego i wygrywa jednogłośnie na punkty u każdego z sędziów. Początek był bardzo żwawy, później tempo nieco siadło, ale i tak kibice mieli prawo być zadowoleni.

6 walka: Anatolij Litwinow VS Andrzej Grzebyk

WOOOOW! Ale akcja! Latające kolana, ciosy na głowę i mamy zwycięzcę! Andrzej Grzebyk wygrywa przez nokaut techniczny! Droga do pasa stoi przed Polakiem otworem!

5 walka: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka

Równa, bardzo równa walka, jednak to Marcin naruszczka był bardziej aktywny przez cały dystans i wygrał dzięki jendoglosnej decyzji sędziów. Pierwsza runda dla Leśko, druga i trzecia dla Naruszczki. Trudny pojedynek do punktowania dla sędziów.

4 walka: Rafał Korczak VS Marcin Szreder

Mamy niespodziankę, bo na pewno dokooptowany na ostatnią chwilę Korczak nie był w tym starciu faworytem. Derby Warszawy dla „Silnego”, który po czwartej, dodatkowej rundzie, był lepszy na kartach punktowych.

3 walka: Daniel Torres VS Kamil Łebkowski

Można było się spodziewać, że Daniel Torres przyjedzie znakomicie przygotowany, ale to, co pokazał w klatce, przerosło oczekiwania kibiców. Łebkowski przegrał każdą z rund. Brawo Daniel, bardzo mocny debiut Brazylijczyka w federacji FEN.

2 walka: Michał Tarabańka VS Krzysztof Kułak

Wrócił stary dobry Kułak! Duszenie zza pleców – ta metoda okazała się skuteczna w pojedynku z Michałem Tarabańką. Nie udał się rewanż zawodnikowi na co dzień trenującemu w WCA Fight Team Warszawa. Kułak – Taranańka 2:0.

1 walka: Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński

Duża energetyka tego starcia i mocne otwarcie jubileuszu w federacji FEN. Błeszyński był bardziej aktywny, częściej napierał, ale również częściej uderzał w tył głowy, za co otrzymał w drugiej rundzie upomnienie, przez co odjęto mu jeden punkt. Jednogłośnie na punkty zwyciężył Adrian Błeszyński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *