Wójcik vs Janusz na gali FEN 9 Go For It!

Wojciech Janusz i Marcin Wójcik mieli walczyć ze sobą już na wakacyjnej gali FEN 8 w Kołobrzegu. Wtedy pierwszy z nich przegrał jednak z kontuzją. Teraz obaj są zdrowi, więc może to być jedno z najlepszych starć gali FEN 9 Go For It we Wrocławiu!

Wojciech „Kulkinio” Janusz, reprezentujący klub Berserker’s Team Szczecin, i Marcin Wójcik z GŁD Team Piła to dwaj czołowi polscy zawodnicy wagi półciężkiej.

Marcin Wójcik (186 cm, 95 kg) ma 26 lat i podczas ostatniej edycji gali FEN 8 Summer Edition szybko uporał się z Krzysztofem Pietraszkiem, który zastąpił kontuzjowanego Wojciecha Janusza. Zawodnik z Piły jest bardzo doświadczony – pierwszy zawodowy pojedynek stoczył już w 2007 roku. Cztery ostatnie walki wygrał w imponującym stylu, pokonując wszystkich rywali przed czasem. Wójcik imponuje przygotowaniem fizycznym i świetnymi umiejętnościami stójkowymi. Jego bilans zawodowych walk to 6 zwycięstw i 4 porażki.

25-letni Wojciech „Kulkinio” Janusz (183 cm, 93 kg) to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników szczecińskiego klubu, w którym nie brakuje świetnych zawodników. Trenuje pod okiem Piotra Bagińskiego. Był wielokrotnym mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu i mistrzem Polski ADCC w Submission Fighting. „Kulkinio” udanie debiutował na FEN 7 Real Combat w Bydgoszczy, pokonując błyskawicznie Andrzeja Piątkowskiego. W zawodowych walkach jest niepokonany – ma na swoim koncie 4 zwycięstwa.

„Ten pojedynek wisiał od dawna w powietrzu. Udało nam się zbudować silną rywalizację w polskiej wadze półciężkiej i planujemy wkrótce wyłonić mistrza tej kategorii. W ten scenariusz idealnie wpisuje się pojedynek Wójcika i Janusza. Może to i dobrze, że został przełożony, bo obaj mają teraz po jednym zwycięstwie w naszej organizacji i równe szanse walki o pas w przyszłości. Droga do tego prowadzi nie tylko przez zwycięstwa, ale i przez dobre  walki. Myślę, że taką zobaczymy w ich wykonaniu, a wygra lepszy” – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes organizacji Fight Exclusive Night.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Gdzie kupić bilety na galę FEN 9?

Bilety na galę FEN 9 Go For It we wrocławskiej Orbicie można kupić online na stronach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, stacjonarnie w Setka Bar przy ul. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu i sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego przy ul. Swobodnej 37 we Wrocławiu oraz telefonicznie pod nr tel. 601 877 229 (bilety VIP i zamówienia grupowe).

FEN

Bądź na bieżąco! Dołącz już teraz do naszych fanów na www.facebook.com/FightExclusiveNight, aby nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.