Vacek zamiast Vogta na gali FEN 9 Go For It

Aleksander Vogt niestety nie wystąpi 7 listopada na gali FEN 9 Go For It we wrocławskiej Orbicie.  Kontuzjowanego zawodnika z Niemiec w walce z Marcinem Bandelem zastąpi doświadczony czeski fighter Miroslav Vacek.

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o zmianie w karcie walk podczas nadchodzącej gali FEN 9 „Go For It” w hali „Orbita” we Wrocławiu w dniu 7-go listopada. Z powodu kontuzji niemieckiego zawodnika Alexandra Vogta w walce z Marcinem Bandelem z Zenith Jiu-Jitsu Łódź, wystąpi doświadczony czeski zawodnik Miroslav Vacek. Starcie w formule MMA odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Czeski zawodnik (182 cm, 77 kg) ma 28 lat i reprezentuje Good Luck Gym z Milovic. Na zasadach MMA walczy od 2011 roku – występował dotychczas głównie na zawodach w Czechach, odnosząc 9 zwycięstw, 9 porażek i raz remisując walkę.

Marcin Bandel (177 cm, 77 kg) ma 26 lat i trenuje w klubie Zenith Jiu-Jitsu Łódź, a pierwszy pojedynek w MMA stoczył w 2009 roku, pokonując Roberta Skrzypczaka. Między 2011 rokiem a połową 2014 roku zanotował świetną serię 12 zwycięstw z rzędu, w większości przez poddania. W 2014 roku podpisał kontrakt  z UFC, największą światową organizacją MMA, dla której stoczył dwa pojedynki. Wywodzący się z brazylijskiego jiu-jitsu (BJJ) zawodnik wygrał w swojej karierze 13 walk i tylko 4 przegrał.

Serdecznie zapraszamy na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę, 7 listopada, we wrocławskiej hali Orbita zostaną stoczone na zasadach MMA i K-1. To będzie wieczór emocjonujących, twardych walk!

Bilety na galę FEN 9 Go For It są dostępne w punktach sprzedaży sieci Eventim i na stronie www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i na stronę www.ticketpro.pl.

FEN