Spotkaj się z FEN na Forum MMA!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich ludzi związanych z mieszanymi sztukami walki w Polsce – Forum MMA na Stadionie Narodowym w Warszawie. Federacja Fight Exclusive Night,  jeden z głównych partnerów tej imprezy, przygotowała z tej okazji wiele atrakcji dla kibiców.

Jutrzejsze Forum MMA na Stadionie Narodowym to wydarzenie bez precedensu dla branży MMA nie tylko w Polsce, ale i w Europie – po raz pierwszy bowiem na naszym kontynencie organizowane jest tak duże spotkanie najważniejszych ludzi i podmiotów związanych z mieszanymi sztukami walki. Wezmą w nim udział zawodnicy, trenerzy, menedżerowie i promotorzy, specjaliści różnych dziedzin oraz media poświęcone MMA.

Centralnym wydarzeniem imprezy będzie konferencja podzielonych na dwie rundy: branżową oraz szkoleniowo-motywacyjną (zobacz: pełny program konferencji). Konferencji towarzyszyć będzie wiele innych wydarzeń, m.in: targi z udziałem kilkudziesięciu wystawców, treningi z gwiazdami oraz trenerami MMA, panele dyskusyjne, spotkania z inwestorami, Amatorski Puchar Polski MMA oraz gala wręczenia Heraklesów za rok 2015, czyli najważniejszych nagród w branży MMA w Polsce.

Federacja Fight Exclusive Night, która jest jednym z głównych partnerów Forum MMA, weźmie aktywny udział w większości zaplanowanych na tę imprezę wydarzeń. Zapraszamy szczególnie na stoisko FEN w części wystawienniczej – będzie na nim czekać na was wiele atrakcji, m.in. konkurs, w którym do wygrania będą bilety na majową galę FEN 12 Feel The Force we Wrocławiu, ale przede wszystkim – nasi wojownicy: Roman Szymański, który na ostatniej gali FEN 11 Warsaw Time został nowym mistrzem FEN, Paweł Biszczak  i Michał Michalski, którzy o pasy powalczą już 20 maja na gali FEN 12, oraz Tyberiusz Kowalczyk, Paweł Kiełek, Paweł Żelazowski, Albert Odzimkowski, Adam Golonkiewicz, Rafał Haratyk i Alan Kwieciński.

Podczas Forum MMA odbędzie się również pierwsza konferencja prasowa przed galą FEN 12 Feel The Force (scena główna, godz. 17:30). Wezmą w niej udział przedstawiciele organizacji Fight Exclusive Night oraz zawodnicy, którzy wystąpią 20 maja w Hali Stulecia, wśród nich Paweł Biszczak i Michał Michalski. Ale jutrzejsze spotkanie z dziennikarzami poświęcone będzie nie tylko najbliższej gali.„Podczas konferencji, oprócz wstępnej karty walk gali FEN 12 Feel The Force, zaprezentowana zostanie również nasza wielka niespodzianka” – zapowiada prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Więcej informacji o Forum MMA na oficjalnej stronie wydarzenia: forum-mma.pl. Przebieg imprezy będziemy relacjonować na naszym facebookowym fanpage’u: facebook.com/FightExclusiveNight.

FEN