Ronkiewicz vs Szulc na gali FEN 9 Go For It

Michał Ronkiewicz z Fight-Gym Wrocław i Łukasz Szulc z Shootboxer Mosina – oto bohaterowie trzeciej walki na zasadach K-1, która odbędzie się 7 listopada podczas gali FEN 9 Go For It we wrocławskiej hali Orbita. Pojedynek zakontraktowany jest w kategorii średniej do 77 kg.

25-letni Michał Ronkiewicz (180 cm, 77 kg) jest aktualnie podopiecznym słynnego trenera Rafała „Waleczne Serce” Petertila, do niedawna jednego z najlepszych zawodników w historii polskiego kickboxingu. 25-lateni fighter z Wrocławia ma na swoim koncie szereg sukcesów, m.in. wicemistrzostwo Polski w formule K-1 i low-kick oraz zwycięstwa w walkach z większością krajowej czołówki kickboxingu. W ringu nie zdołał do tej pory pokonać jedynie najlepszego w Polsce i jednego z najlepszych w Europie Pawła Biszczaka. Jego kariera i talent dopiero się jednak rozwija – Michał Ronkiewicz dotychczas wygrał 33 walki i 11 razy schodził z ringu pokonany.

Z kolei 29-letni Łukasz Szulc (180 cm, 77 kg) to weteran polskiego kickboxingu. Wychowanek klubu Czerwony Smok Poznań był m.in. uczestnikiem 8-osobowej gali K-1 World MAX East Europe 2010 w Mińsku, stanowiącej część cyklu K-1 World MAX – największej światowej rywalizacji w formule K-1. Podczas tego turnieju uległ jedynie Vitaliyowi Hurkou z Białorusi, jednemu z najlepszych fighterów na świecie. Łukasz trenuje obecnie pod okiem legendarnego Ernesto Hoosta w Team Mr. Perfect w Holandii, dokąd jeździ z Tomaszem Sararą. Bilans walk Łukasza Szulca to 68 zwycięstw, 17 porażek i 1 remis.

W pozostałych walkach na zasadach K-1 podczas gali FEN 9 Go For It zmierzą się Róża Gumienna i Katarzyna Posiadała oraz Paweł Biszczak i Mehmet Ali Balik. W innych pojedynkach, na zasadach MMA, wystąpią tego wieczoru m.in. Marcin Bandel, Marcin Zontek, Paweł Kiełek, Alessio Di Chirico, Albert Odzimkowski, Rafał Błachuta i Kerim Abzailov.

Gdzie kupić bilety na galę FEN 9?

Bilety na galę FEN 9 Go For It we wrocławskiej Orbicie można kupić online na stronach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, stacjonarnie w Setka Bar przy ul. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu i sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego przy ul. Swobodnej 37 we Wrocławiu oraz telefonicznie pod nr tel. 601 877 229 (bilety VIP i zamówienia grupowe).

FEN

Bądź na bieżąco! Dołącz już teraz do naszych fanów na www.facebook.com/FightExclusiveNight, aby nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.