Pierwsze nazwiska gali FEN 14 w katowickim Spodku!

Roman Szymański w pierwszej obronie pasa mistrza FEN, a także Paweł Hadaś, Tyberiusz Kowalczyk, Akop Szostak, Tomasz Sarara i Paweł Biszczak – oto nazwiska pierwszych uczestników gali FEN 14, która 15 października odbędzie się w katowickim Spodku. 

W studiu telewizji Polsat przed rozpoczęciem transmisji na żywo z gali FEN 13 Summer Edition nazwiska pierwszych bohaterów jesiennej imprezy Fight Exclusive Night ogłosił prezes Paweł Jóźwiak. 15 października w Spodku po raz pierwszy do obrony pasa mistrza wagi lekkiej, zdobytego po fantastycznym 5-rundowym pojedynku z uczestnikiem dzisiejszej gali Marianem Ziółkowskim, stanie Roman Szymański. Oprócz nich tego wieczora w klatkoringu FEN na zasadach MMA walczyć będą Paweł Hadaś, Tyberiusz Kowalczyk i Akop Szostak.

O pas mistrzowski wagi ciężkiej w formule K-1 na gali FEN 14 bić się będzie również kickbokserska gwiazda federacji FEN – Tomasz Sarara, a w kolejnym pojedynku K-1 wystąpi również Paweł Biszczak. Przypomnijmy, że drugi z tych zawodników do walki o tytuł miał stanąć już wiosną na gali FEN 12 Go For It we Wrocławiu, ale wówczas szansy zdobycia pasa pozbawiła go poważna infekcja bakteryjna, po której legniczanin wylądował w szpitalu.

Nazwiska rywali już anonsowanych zawodników oraz pozostałych uczestników gali FEN 14 będą ogłoszone już wkrótce.

FEN