Paweł Hadaś nowym zawodnikiem FEN!

Paweł Hadaś, 29-letni zawodnik wagi średniej MMA, reprezentujący klub Gracie Barra Chorzów, jest kolejnym fighterem, który związał się z organizacją  Fight Exclusive Night. Debiut zawodnika ze Śląska nastąpi na jednej z najbliższych gal FEN.

Paweł Hadaś (189 cm, 84 kg) karierę w MMA rozpoczął w 2010 roku i choć nie był to debiut marzeń, to pierwsza porażka nie zniechęciła śląskiego wojownika i kolejnych pięć pojedynków z rzędu wygrał. Jego dwie ostatnie walki to międzynarodowe zwycięstwa, triumfy nad solidnymi europejskimi zawodnikami z Austrii i Anglii. Hadaś zaczynał przygodę ze sportami walki od kickboxingu, ale, jak sam twierdzi, dziś jest zawodnikiem specjalizującym się w parterze. Trenuje pod okiem jednego z najlepszych polskich grapplerów, jakim bez wątpienia jest Maciej Polok. W płaszczyźnie uderzeń i kopnięć korzysta z pomocy kilku śląskich klubów, jak choćby Koral Fight Team czy Paco Team Katowice.

„Wierzę, że to dobra inwestycja z naszej strony i Paweł podtrzyma passę zwycięstw. Liczymy na jego dobre występy, bowiem pragniemy widowiskowych walk, a ten zawodnik takie gwarantuje. Jest doświadczony, a zarazem głodny kolejnych walk i liczymy, iż najlepsze stoczy na naszej arenie. Będzie silną postacią w budowaniu dywizji wagi średniej w naszej organizacji” – powiedział Paweł Jóźwiak w moment po podpisaniu kontraktu z zawodnikiem ze Śląska.

Paweł Hadaś podkreśla, jak bardzo ważna jest dla niego ta decyzja: „Cieszę się, że nareszcie trafię do dobrej organizacji. FEN to jedna z dwóch najlepszych organizacji w Polsce. Będę miał czas na przygotowania do występów, a nie brał walki w ostatniej chwili. Trenuję już w tej chwili bardzo ciężko i efekty tej pracy zobaczycie na gali FEN. Bardzo dziękuję właścicielom organizacji, iż postawili na mnie. Z pewnością ich nie zawiodę”.

Tymczasem w oczekiwaniu na debiut Pawła Hadasia w klatkoringu FEN serdecznie zapraszamy na najbliższą galę FEN 9 Go For It – już w sobotę, 7 listopada, we wrocławskiej hali Orbita czeka kibiców 11 emocjonujących walk w formule MMA i K-1 z udziałem czołowych zawodników z Polski i zagranicy.

FEN