Oficjalne logo i nazwa gali FEN 10 w Lubinie

FEN 10 Gold Edition – tak brzmi pełna nazwa kolejnej gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się już na początku przyszłego roku w Lubinie.

Znamy kolejne szczegóły pierwszej z przyszłorocznych gal Fight Exclusive Night. Już podczas gali FEN 9 Go For It we Wrocławiu prezes organizacji Paweł Jóźwiak informował, że kolejna gala zaplanowana została na 8 stycznia w Lubinie. Dzisiaj szefowie federacji zdradzili pełną nazwę tej imprezy – FEN 10 Gold Edition. Jednocześnie zaprezentowali także oficjalne logo gali (zdjęcie powyżej).

Wkrótce przedstawione zostaną pierwsze nazwiska gwiazd lubińskiej gali oraz kolejne informacje na temat tego wydarzenia. Sprzedaż biletów na FEN 10 Gold Edition rozpocznie się w najbliższych dniach – tradycyjnie będzie je można kupić w serwisach Eventim.pl i Ticketpro.pl oraz kilku stacjonarnych punktach sprzedaży, m.in. w sklepie Men Island we wrocławskim Pasażu Zielińskiego oraz Barze Setka w okolicach wrocławskiego Rynku.

Równolegle z przygotowaniami do FEN 10 Gold Edition trwają prace nad kolejną galą FEN 11. Wiadomo już, że odbędzie się ona w pierwszej połowie przyszłego roku na warszawskim Torwarze, a jednym z głównych pojedynków w karcie walk tych zawodów będzie starcie Akopa Szostaka z Tyberiuszem „Tyberianem” Kowalczykiem.

FEN