Media trening przed galą FEN 11 Warsaw Time

Oficjalny media trening przed galą FEN 11 Warsaw Time już za nami! W Legia Fight Club przy hali Torwar z dziesięcioma bohaterami sobotnich zawodów spotkali się dziennikarze i kibice.

Największym zainteresowaniem mediów cieszyli się Roman Szymański i Marian Ziółkowski, którzy pojutrze podczas walki wyboru zawalczą o pas mistrza FEN, wracający po kontuzji Tomasz Sarara, debiutujący w MMA Alan Kwieciński oraz kończący zawodniczą karierę Igor Kołacin. Najbardziej energetyczny pokaz w klatkoringu dał wyraźnie pobudzony Marcin Szreder, podczas gdy dużym spokojem imponowali Arkadiusz Wrzosek i Paweł Żelazowski. Próbkę swoich umiejętności zaprezentowało również dwóch z czterech zagranicznych zawodników, którzy wystąpią w sobotę na Torwarze – Niko Falin i Aytac Yahsi z Niemiec.

Jutro wszyscy uczestnicy sobotniej gali FEN 11 Warsaw Time wezmą udział w ceremonii ważenia zawodników w holu hali Torwar. Na naszej stronie internetowej przeprowadzimy transmisję na żywo z tego wydarzenia – początek o godzinie 16.

FEN