Marcin Szreder vs Aytac Yahsi na FEN 11 Warsaw Time

Nowym, niosącym niezwykłe emocje pojedynkiem, jaki widzowie zobaczą podczas gali FEN 11 Warsaw Time w hali Torwar w Warszawie w dniu 19 marca 2016 roku, będzie starcie dwóch gladiatorów na zasadach K-1 w wadze cruiser: reprezentującego Palestrę Warszawa Marcina Szredera i trenującego w Niemczech tureckiego zawodnika Aytaca Yahsi z Fight Lounge Dortmund.

Marcin Szreder to jeden z wyróżniających się zawodników polskiego kicboxingu. Podopieczny trenera Łukasza Roli był zdobywcą Pucharu Europy, a także wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski. Marcin na co dzień jest biznesmenem, a kickboxing traktuje jako pasję i sposób na odreagowanie stresów. Jak sam mówi, „walka oznacza pokonywanie własnych słabości i w głowie, i w organizmie”. Ma 39 lat, a jego bilans zawodowy to trzy zwycięstwa bez porażki. Jako amator wygrał ponad dwadzieścia walk.

Aytac Yahsi zaczął swoją przygodę z walkami w 2007 roku. Na amatorskiej arenie odniósł czternaście zwycięstw i nie przegrał żadnej walki. W jednej ze swoich pierwszych walk zawodowych zmierzył się ze słynnym mistrzem Hesdym Gergesem na gali VIP Fight Night 2009 – mimo znacznej różnicy na swoją niekorzyść w wadze i wzroście, stoczył pasjonujący i pamiętny pojedynek z ponad dwumetrowym mistrzem It’s Showtime. Yahsi ma 30 lat i na koncie trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki, jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN