Marcin Naruszczka przeciwnikiem Rafała Haratyka na gali FEN 11!

Pragniemy zapowiedzieć kolejny pojedynek w formule MMA, który odbędzie się podczas gali FEN 11 Warsaw Time w dniu 19 marca, w Warszawie. W hali Torwar w wadze średniej do 84 kg zmierzą się dwaj wyróżniający się polscy zawodnicy z międzynarodowymi sukcesami: Marcin Naruszczka z Poland Top Team Warszawa i Rafał Haratyk reprezentujący Daas Berserkers Team Bielsko-Biała.

Marcin Naruszczka ma 32 lata, a przygodę z MMA zaczynał w słynnym Arrachionie Olsztyn u boku takich sław, jak Mamed Khalidov. W 2011 roku zdobył tytuł mistrza wagi półciężkiej w niemieckiej organizacji Respect. Sukces ten powtórzył w tej organizacji także w wadze średniej, walcząc jednocześnie dla polskiej federacji KSW. W ostatnich dwóch walkach Naruszczka zwyciężał dwukrotnie przez decyzję zagranicznych i krajowych rywali. W karierze wygrał czternaście walk, poniósł pięć porażek i raz zremisował swój pojedynek.

Rafał Haratyk pierwszy zawodowy pojedynek w MMA stoczył w 2010 roku, szybko zmuszając rywala do poddania. W ubiegłym roku trafił do RPA, gdzie walczył w najlepszej tamtejszej organizacji – EFC. 28-letni Polak po dwóch zwycięstwach zapewnił sobie status pretendenta do walki o pas wagi średniej. Strażak z Bielska-Białej jedynej porażki w karierze doznał z rąk zawodnika UFC Omari Akhmedova. Na zawodowej arenie wygrał sześć walk, jedną przegrał i dwie zremisował.

Serdecznie zapraszamy na ten, a także inne pojedynki, które w sobotę, 19 marca 2016, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk K-1 i MMA.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.