Krzysztof Pietraszek rywalem Igora Kołacina na gali FEN 11

Niestety, z powodów wizowych nie jest możliwy przyjazd do Polski ukraińskiego zawodnika Konstantina Shonya z Połtawy, który podczas jutrzejszej gali FEN 11 Warsaw Time miał zmierzyć się z legendą polskich sportów walki Igorem Kołacinem. Rywalem 41-letniego weterana w jego pożegnalnej walce w hali Torwar w Warszawie będzie doskonale znany na polskich arenach Krzysztof Pietraszek z Elita MMA Ełk.

W tej sytuacji władze organizacji Fight Exclusive Night przychyliły się do tej propozycji i tak pożegnalny występ przed warszawskimi kibicami Igora Kołacina będzie możliwy. Krzysztof Pietraszek jednocześnie deklaruje, iż podejdzie do pojedynku bardzo profesjonalnie i o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy. Jest dobrze przygotowany, bowiem już w najbliższym czasie ma toczyć swój kolejny bój w formule MMA. Dyspozycja Igora Kołacina jest także doskonała, co było widoczne na czwartkowym Media Treningu, gdzie prezentował się widowiskowo. Kibice mogą oczekiwać wielkich emocji jakich zawsze dostarczały jego walki. Pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem wpisze się na pewno w ten scenariusz.

Jednocześnie organizacja FEN informuje, iż tą zmianą zamknięta jest karta walk gali i wszystkie zapowiedziane starcia odbędą się. Ostateczna karta walk i kolejność wszystkich pojedynków jest dostępna na naszej stronie www.fen-mma.com.

Mamy nadzieję, że wszystkie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a wydarzenie zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!