Igor Kołacin i Konstantin Shonya zmierzą się na gali FEN 11

Ostatnim pojedynkiem, który zamyka kartę walk gali FEN 11 Warsaw Time, będzie starcie weterana polskich sportów walki Igora Kołacina z ukraińskim zawodnikiem Konstantinem Shonyą. Walka na zasadach K-1 w hali Torwar w Warszawie w dniu 19 marca odbędzie się w kategorii do 95 kg. To szczególne wydarzenie, bowiem Polak chce godnie pożegnać się z kibicami i pokazać ostatni raz jako zawodnik.

41-letni Igor Kołacin to legendarny zawodnik, walczący przez lata w różnych formułach walki na największych polskich i zagranicznych imprezach. Warszawianin zaczynał karierę od karate kyokushin i podążał konsekwentnie w kierunku pełnokontaktowych walk w formule K-1 i MMA. Ma za sobą setki walk amatorskich i 22 zawodowe. Przez 26 lat treningów był zawodowym mistrzem Europy w sanda, zdobył Puchar Świata w karate full-contact, wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza Polski, Puchar Polski w sanda, K-1 i muay thai. Jego wzorami są Marek Piotrowski i Andy Hug – dwie wielkie postacie światowego kickboxingu. Obecnie jest cenionym szkoleniowcem na warszawskim rynku sztuk walki.

Konstantin Shonya ma 27 lat i jest aktualnym mistrzem Ukrainy w kickboxingu. Jako amator ma za sobą ogółem trzydzieści jeden walk, z czego wygrał aż dwadzieścia sześć. Na zawodowej arenie walczył trzykrotnie, odnosząc dwa zwycięstwa. Ma świetne warunki fizyczne i walczy niezwykle widowiskowo. Ukraiński zawodnik trenuje od 6 lat  i reprezentuje Tornado Gym Poltava. Jego trenerem jest Aziz Elkardouhi, a sportowym wzorcem słynny Badr Hari.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki, jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek na pewno zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN