Gumienna vs Posiadała na gali FEN 9 Go For It

Róża Gumienna i Katarzyna Posiadała, dwie niezwykle utalentowane i utytułowane kickbokserki, zmierzą się ze sobą 7 listopada podczas gali FEN 9 Go For It we wrocławskiej hali Orbita.

Obie zawodniczki są nie tylko bardzo utalentowanymi i utytułowanymi fighterkami, ale również wyjątkowo atrakcyjnymi kobietami. Róża Gumienna, reprezentująca klub Fighter 1992 Wrocław, jest mistrzynią świata WAKO z 2013 roku, natomiast jej rywalka, Katarzyna Posiadała z Gladiatora Siedlce, jest mistrzynią Świata organizacji WMF w muay thai. Ich pojedynek podczas gali FEN 9 Go For It odbędzie się w kategorii junior półśredniej (do 63,5 kg).

25-letnia Róża Gumienna (175 cm, 64 kg) tytuł mistrzowski zdobyła podczas mistrzostw świata WAKO w Sao Paulo w Brazylii w 2013 roku w formule low-kick. Dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w Kickboxingu w formułach low-kick i K-1 rules. W 2014 roku wrocławianka zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy w hiszpańskim Bilbao. Na zawodowej arenie stoczyła 4 pojedynki i wszystkie wygrała. W organizacji Fight Exclusive Night debiutowała w marcu 2015 roku, pokonując Lucię Cmarovą ze Słowacji. Na amatorskiej arenie stoczyła 46 walk, wygrywając 38 z nich. Jej trenerem jest legendarny Tomasz Skrzypek.

Katarzyna Posiadała (171 cm, 63 kg) z Siedlec ma 24 lata i dwa razy zdobywała tytuł mistrzyni swiata w muay thai. W obu przypadkach wygrywała swoje tytuły w Tajlandii podczas mistrzostw świata organizacji WMF w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie także zdobywała tytuły mistrzyni Polski. Katarzyna ze stoczonych 15 walk wygrała 9. Dla organizacji Fight Exclusive Night wystąpi po raz pierwszy. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski.

Serdecznie zapraszamy na ten i pozostałe pojedynki na zasadach MMA i K-1, jakie w sobotę 7 listopada 2015 zostaną stoczone we wrocławskiej hali Orbita. To będzie z całą pewnością wieczór pełen emocji i twardych walk.

Bilety na galę FEN 9 Go For It można kupić online na stronach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl.

Zapraszamy także na fanpage FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Serdecznie zapraszamy!

FEN