Gala FEN 10 Gold Edition już 8 stycznia w Lubinie!

Równo rok po pierwszej gali Fight Exclusive Night w Lubinie wracamy do tego miasta, aby na początku stycznia zorganizować w hali RCS jubileuszową galę FEN 10 Gold Edition!

Dziesiąta z kolei gala to wyjątkowe wyzwanie i ogromne zobowiązanie wobec kibiców oraz sympatyków naszej organizacji. Poprzednia lubińska edycja, FEN 5 Cuprum Heroes, była niezwykle udana i wysoko oceniona przez media, widzów i fachowców rynku sportowego. Chcielibyśmy nie tylko utrzymać, ale i podnieść poziom, który był widoczny na ostatnich naszych imprezach. Dotyczy to zarówno poziomu oprawy, jak i poziomu sportowego.

O ten ostatni zadbają gwiazdy naszej organizacji: walczący w MMA Marcin Zontek z Jeleniej Góry oraz kickbokser Paweł Biszczak z Legnicy. Obaj zawodnicy wystąpili zarówno na poprzedniej gali w Lubinie, jak i podczas naszej niedawnej gali FEN 9 we Wrocławiu. Obaj na tych zawodach odnieśli zwycięstwa, efektownie pokonując swoich rywali. Wierzymy, że w styczniu po raz kolejny dadzą równie emocjonujące pokazy.

Tradycyjnie promować będziemy lokalnych zawodników Zagłębia Miedziowego i ponownie na naszym wydarzeniu kibice zobaczą mistrza Polski w kickboxingu Bartosza Muszyńskiego z Polkowic oraz utalentowanego Pawła Kordylewicza z Lubina, walczącego w MMA.

Kibice mogą także liczyć na kolejny występ niezwykle lubianego Alberta Odzimkowskiego oraz debiut nowo pozyskanego Pawła Hadasia. Obaj zawodnicy walczą w formule MMA i są wyróżniającymi się postaciami polskiej sceny. Kolejny raz szansę występu otrzyma także Adam Golonkiewicz z Opola, który niezwykle waleczną postawą na wrocławskiej gali FEN 9 zyskał sobie uznanie kibiców.

Po ostatniej gali kibice domagają się od nas kolejnych tak świetnych widowisk, jak FEN 9 we Wrocławiu. Podobnie rzecz ma się z zawodnikami. Jesteśmy zasypywani ofertami. Wybierzemy spośród nich najlepszych i najbardziej zdeterminowanych fighterów. Władze miasta Lubin i mieszkańcy regionu wciąż nas pytali: kiedy wrócimy? Jesteśmy więc tutaj po raz drugi z jubileuszową galą i po raz drugi będzie to spektakularne wydarzenie. Obiecujemy najlepszą galę w naszej historii, dlatego już dziś zapraszam do hali RCS na niesamowite emocje MMA i K-1 pod marką FEN” – powiedział prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak.

Kolejne nazwiska i pierwsze zestawienia podamy już wkrótce – zapewniamy, że warto na nie czekać i  już dziś rezerwować sobie bilety na galę FEN 10 Gold Edition w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu. Więcej informacji już w najbliższych dniach. Bądźcie z nami i już 8 stycznia zapraszamy do Lubina na Dolnym Śląsku!

Paweł Jóźwiak & Rafał Sawicki

organizatorzy FEN 10 Gold Edition


Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie Eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci w salonach Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punktów dostępna tutaj.

FEN