FEN Partners: Deli Catering Partnerem FEN

Miło nam poinformować, że podczas gali FEN 26 firmą odpowiedzialną za menu jedzeniowych dla gości VIP odpowiedzialna będzie Deli Catering. Firmy związały się dłuższą współpracą.

Marka Deli Catering to profesjonalne usługi cateringowe, świadczone na terenie całej Polski. Firma obsługuje gale, kongresy, konferencje, eventy firmowe, szkolenia oraz przyjęcia okolicznościowe. Zapewnia również kompleksową usługę – począwszy od spersonalizowanego menu, poprzez aranżację stołów i bufetów, obsługę kelnerską i barmańską, sprzęt cateringowy oraz logistykę. Deli Catering dostarcza wyjątkowe i niebanalne rozwiązania kulinarne, niezależnie od miejsca i liczby osób.

„Jesteśmy zaszczyceni współpracą z FEN, która to idealnie wpasowuje się w naszą strategię dotycząca poszerzania portfolio obsługi wydarzeń o charakterze sportowym. Od jakiegoś czasu ze skupieniem obserwowaliśmy to w jaki sposób FEN się rozwija i zjednuje sobie coraz więcej fanów na całym świecie. Uznaliśmy, że gala FEN we Wrocławiu będzie doskonałym momentem do zawiązania współpracy. ” – powiedział Damian Wiatrak, Dyrektor Zarządzający Deli Catering.

„W drodze po nasze marzenia zmierzamy tylko z najlepszymi Partnerami. Bez wątpienia Deli Catering takim właśnie Partnerem jest dla nas. Cieszę się, że będziemy mieli przyjemność grać do jednej bramki” – powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.


Kup bilet na galę FEN 26 na portalu: www.eventim.pl.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook: facebook.com/events/708341146245825/

FEN Social Media:
Facebook: facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter: twitter.com/fenmma
Instagram: instagram.com/fightexclusivenight/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *