FEN 28 | Lublin, Hala Globus | 28 marca

Dwie walki mistrzowskie, wielki rewanż, pierwsza bój o tytuł w kategorii ciężkiej oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej – to wszystko czeka na kibiców MMA 28 marca podczas gali FEN 28 w Lublinie.

Wśród bohaterów lublińskiej edycji kibice sportów walki zobaczą najlepszych zawodników w Polsce. W Hali Globus dojdzie do historycznej walki, w której poznamy pierwszego mistrza FEN w kategorii ciężkiej. Jednym z pretendentów jest niepokonany pod szyldem federacji Szymon Bajor. Daniel Rutkowski z Adrianem Zielińskim powalczą o dwa tytuły – FEN MMA i BABILON MMA – w kategorii piórkowej. Jednym z bohaterów FEN 28 będzie również ulubieniec publiczności, Szymon Dusza.

Podczas gali FEN 28 pod szyldem FEN zadebiutuje Paweł „Trybson” Trybała. Pogromca m.in. Marcina Najmana i Damian Kostrzewy zrobi wszystko, żeby z publicznością federacji przywitać się w widowiskowy sposób. Trybała sześć swoich wygranych walk rozstrzygnął zwycięstwami przed czasem.

Krok przed walką o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej jest Rafał Kijańczuk. „Kijana” wrócił w październiku 2019 roku na mistrzowską ścieżkę, więc w swojej karierze może pochwalić się stuprocentową skutecznością zwycięstw przez nokauty. W Lublinie nie zabraknie również płci pięknej. Jedna z pionierek polskiego MMA i była zawodniczka UFC Izabela Badurek po raz drugi wystąpi pod szyldem FEN tym razem walcząc na swojej ziemi.