FEN 28 | Lublin, Hala Globus | 28 marca

Dwie walki mistrzowskie, wielki rewanż, pierwsza bój o tytuł w kategorii ciężkiej oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej – to wszystko czeka na kibiców MMA 28 marca podczas gali FEN 28 w Lublinie.

Wielki rewanż o dwa pasy mistrzowskie, pierwsza bój o tytuł w kategorii ciężkiej oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej – to wszystko czeka na kibiców MMA podczas gali FEN 28 w Lublinie.Daniel Rutkowski  Adrianem Zielińskim spotkają się w walce rewanżowej i powalczą o dwa tytuły championa – FEN MMA i BABILON MMA – w kategorii piórkowej. W Hali Globus dojdzie do historycznej walki, w której poznamy pierwszego mistrza FEN w kategorii ciężkiej: Szymon Bajor zmierzy się z Ednaldo Oliveirą.

Krok przed walką o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej jest  Rafał Kijańczuk. „Kijana” wrócił w październiku 2019 roku na mistrzowską ścieżkę i w Lublinie zmierzy się z doświadczonym Marcinem Wójcikiem.
Jednym z bohaterów FEN 28 będzie również ulubieniec publiczności,  Szymon Dusza, który jest coraz bliżej pasa kat. półśredniej.

W Lublinie nie zabraknie również płci pięknej. Jedna z pionierek polskiego MMA i była zawodniczka UFC  Izabela Badurek zmierzy się Izabelą Walczak.

Oprócz nich, w klatce FEN zaprezentują się także m.in.: Marcin SianosAdam PałaszMarcin NaruszczkaPiotr WawrzyniakDominik Zadora, Łukasz Charzewski czy też Arbi Nashkhoev.

KARTA WALK FEN 28

65,8, MMA: Daniel Rutkowski VS Adrian Zieliński *
120,2, MMA: Szymon Bajor VS Ednaldo Oliveira *
93,0, MMA: Rafał Kijańczuk VS Marcin Wójcik
120,2, MMA: Marcin Sianos VS Adam Pałasz
77,1, MMA: Szymon Dusza VS Vitali Tverdokhlebov
83,9, MMA: Marcin Naruszczka VS Piotr Wawrzyniak
79,0 KG, K-1: Dominik Zadora VS TBA
56,7, MMA: Izabela Badurek VS Izabela Walczak
70,3, MMA: Łukasz Charzewski VS Arbi Nashkhoev
* Walka o pas mistrzowski