FEN 9 Go For It – oficjalnie 7 listopada we Wrocławiu!

Już 7 listopada zapraszamy wszystkich miłośników sztuk walki do hali Orbita we Wrocławiu, gdzie odbędzie się gala FEN 9 z udziałem czołowych zawodników mieszanych sztuk walki i kickboxingu z Polski i zagranicy. Gwarantujemy wielkie sportowe emocje podczas kolejnego, organizowanego z wielkim rozmachem widowiska pod szyldem Fight Exclusive Night.

fen9-plakat1(kliknij, by powiększyć plakat)

Wrocławska hala Orbita przy ul. Wejherowskiej, nowoczesny obiekt, w którym regularnie organizowane są zawody sportowe na najwyższym poziomie, włącznie z imprezami rangi mistrzostwami Europy i świata, po raz drugi w tym roku gościć będzie galę Fight Exclusive Night. Poprzedni, zorganizowany w marcu FEN 6 Showtime był niezwykle udanym, pasjonującym widowiskiem – to właśnie podczas tej gali komplet publiczności obejrzał m.in. emocjonujący, dramatyczny pojedynek Tymoteusza „Omena” Świątka z Portugalczykiem Victorem Marinho o mistrzowski pas Fight Exclusive Night w wadze koguciej. Ta 5-rundowa walka przeszła już do historii MMA, a my jesteśmy przekonani, że podczas najbliższej gali FEN9 nie zabraknie równie porywających starć.

Organizacja Fight Exclusive Night, która wykreowała już wiele gwiazd MMA i kick-boxingu, i tym razem stawia na zawodników, którzy gwarantują najwyższy poziom sportowy gali.

Gwiazdą listopadowej gali FEN 9 będzie doświadczony i utytułowany Marcin Zontek z Jeleniej Góry, który wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA. Były mistrz Polski shidokan karate z 2006 r. i w kick-boxingu w formule lowkick z 2007 r. oraz mistrz Europy w shindokai karate z 2008 r., dotychczas dwukrotnie walczył dla organizacji Fight Exclusive Night, bez problemu pokonując swoich rywali w czasie gal FEN 5 i FEN  6.

Dolny Śląsk podczas gali FEN9 we wrocławskiej Orbicie reprezentować będą również gwiazdy kick-boxingu: Róża Gumienna z Wrocławia, mistrzyni świata WAKO, oraz Paweł Biszczak z Legnicy, mistrz świata K-1.

Już dziś możemy także zapowiedzieć pierwszy z zaplanowanych na listopadowy wieczór pojedynków – będzie to walka na zasadach MMA w kategorii półśredniej pomiędzy Rafałem Błachutą z Kwidzyna i trenującym we Wrocławiu, a pochodzącym z pobliskiej Złotoryi Michałem Michalskim. Z organizacją Fight Exclusive Night związani się kontraktami najlepsi polscy zawodnicy MMA w tej kategorii, a Michalski i Błachuta chcą włączyć się mocno do tej rywalizacji. Kolejne zestawienia opublikujemy już niebawem.

Prezes FEN MMA Federation Paweł Jóźwiak: „FEN 9 będzie piątą galą Fight Exclusive Night we Wrocławiu. Wracamy na sprawdzony teren, bowiem dolnośląscy fani sztuk walki niemal siłą wymusili na nas organizację kolejnej imprezy w stolicy tego regionu. Głód dobrego widowiska jest ogromny i dotyczy to zarówno walk MMA, jak i tych na zasadach K-1. Nie możemy kibicom tego odmówić i czym prędzej radzę zaopatrzyć się w bilety, bo niezapomnianych emocji i wielkich gwiazd z pewnością nie zabraknie. Ta gala będzie ukoronowaniem naszej dwuletniej działalności na polskim rynku i kolejnym krokiem w rozwoju naszej organizacji. Serdecznie zapraszam wszystkich 7 listopada na FEN 9 we wrocławskiej hali Orbita!

Nazwiska kolejnych zawodników, których zobaczymy tego wieczora, oraz zestawienia walk pojawią się już wkrótce. Na pewno wiele z nich będzie pojedynkami międzynarodowymi, co powinno ucieszyć fanów sportów walki, bowiem dzięki temu poziom gali FEN 9 pod względem sportowym będzie niezwykle wysoki.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przegapić żadnej ważnej informacji.

Serdecznie zapraszamy!

FEN