FEN 9 Go For It: dziękujemy!

Drodzy kibice, współpracownicy, sponsorzy i patroni medialni! Dziękujemy Wam za obecność i przeżywanie wraz z nami ogromnej dawki emocji, jaką zaserwowali nam współcześni gladiatorzy na gali FEN 9 Go For It.

Drodzy kibice i sympatycy sztuk walki!

Opadł już bitewny kurz po dziewiątej edycji gali Fight Exclusive Night, która odbyła się w sobotę, 7 listopada, we Wrocławiu. Kolejna impreza pod szyldem FEN przeszła do historii polskich i europejskich sportów walki. Dziś chcielibyśmy podziękować Wam za obecność i przeżywanie wraz z nami ogromnej dawki emocji, jaką zaserwowali nam współcześni gladiatorzy w hali Orbita.

W ocenie wielu bezstronnych osób, w tym także licznych fachowców, była to najlepsza jakościowo gala twardych walk na zasadach MMA i kickboxingu, jaka została zorganizowana pod marką FEN. Jest nam miło zbierać tak pochlebne recenzje. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie główni aktorzy sobotniego widowiska, czyli zawodnicy, których krew, pot, radość i czasem łzy złożyły się na ten sukces. Serdecznie dziękujemy im, trenerom i klubom, które przygotowały ich do tak wspaniałych występów. Nie zostanie to zapomniane zarówno przez nas, jak i kibiców.

Przy tej okazji pragniemy podziękować także naszym współpracownikom, sponsorom i ludziom przychylnym naszej organizacji. Bez nich to wydarzenie nie mogłoby dojść do skutku, a ich praca i zaangażowanie złożyły się na nasz wspólny sukces. Pragniemy także podziękować patronom medialnym i innym partnerom naszej młodej, bo istniejącej dopiero 2 lata, ale dojrzewającej w błyskawicznym tempie organizacji. Wykonaliście kawał solidnej roboty.

Mimo ogromu pracy, jakiego wymaga organizacja gal FEN, nie zamierzamy zwalniać tempa. Nasze kolejne widowiska planujemy z jeszcze większym rozmachem, a promocja sportów walki w naszym wykonaniu będzie jeszcze intensywniejsza. To najbliższa i nieodległa przyszłość. Po FEN 9 Go For It mamy u Was ogromny kredyt zaufania i wiemy, że nie możemy zawieść fanów i sympatyków naszej organizacji. Bądźcie z nami i czekajcie na kolejne wydarzenia. Wasze wsparcie jest naszą Siłą!

Do zobaczenia już 8 stycznia na gali FEN 10 Gold Edition w Lubinie!

Paweł Jóźwiak & Rafał Sawicki