FEN 8 Summer Edition

Gala FEN 8 Summer Edition, 31 lipca 2015, Kołobrzeg, hala Milenium

Gala FEN 8 Summer Edition to drugie zawody zorganizowane przez federację Fight Exclusive Night podczas wakacji. Tym razem miejscem zawodów była hala Milenium w Kołobrzegu, w której komplet publiczności obejrzał emocjonujące, rozgrzewające kibiców do białości show. W karcie walk znalazło się 10 pojedynków, w tym 9 walk w formule MMA i 1 starcie na zasadach K-1. Wśród walczących tego wieczora zawodników byli tacy fighterzy, jak Tomasz Sarara, Roman Szymański, Paweł Kiełek, Akop Szostak, Albert Odzimkowski, Paweł Żelazowski, Łukasz Borowski i Marcin Wójcik (zobacz pełny fight card i wyniki walk).

Media trening przed galą FEN 8 odbył się w czwartek, 29 lipca, pod gołym niebem, w cieniu jednej z głównych atrakcji turystycznych Kołobrzegu – Latarni Morskiej u wejścia do kołobrzeskiego portu. Ceremonia oficjalnego ważenia zawodników, zaplanowana w tym samym miejscu następnego dnia, z powodu nagłego załamania pogody i potężnej ulewy została ostatecznie przeniesiona do Galerii Handlowej Hosso.

Gala FEN 8 Summer Edition w Kołobrzegu transmitowana była na żywo w stacjach Polsat i Polsat Sport, w których obejrzało ją 3,12 mln widzów (średni udział gali w widowni w przedziale wiekowym 16-49 lat wyniósł aż 9,1%), oraz w serwisie Ipla.tv (zobacz ceremonię otwarcia i wszystkie walki gali FEN 8).

fen8-plakat-final

FEN