FEN 25: Ostróda Fight Night | 15 czerwca

Gala MMA / K-1 na świeżym powietrzu! 15 czerwca zawodników Fight Exclusive Night ugości Amfiteatr w Ostródzie, który usytuowany jest nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. W walce wieczoru gali FEN 25 zmierzy się Maciej Jewtuszko Vaso Bakocevicem. W Ostródzie kibice zobaczą też w akcji płeć piękną: Katarzyna Lubońska stanie naprzeciw Izabeli Badurek. Dodatkowo w klatce wystąpi Adrian Zieliński, który w starciu z Fabiano Silvą spróbuje zdobyć pas FEN.

Nie mniejszym wydarzeniem jest powrót do polskiej klatki Rafała Kijańczuka, który zawalczy z Adamem Kowalskim. 

Kup bilet na galę FEN 25: Ostróda Fight Night tutaj!

Oprócz powyższych zawodników w klatce FEN zobaczymy: Krystiana Bielskiego, Tomasza Skrzypka, Wojciecha Janusza, Michała Gutowskiego, Bartosza Leśko, Kewina Wiwatowskiego, Łukasza Radosza czy też Pzemysława Zygmuntowicza.


Przeczytaj więcej o walkach na FEN 25:

Maciej Jewtuszko VS Vaso Bakocevic

Popularny „Irokez” to mistrz skończeń walk przed czasem – za każdym razem zwycięstwo osiągał przed upływem regulaminowego czasu trwania pojedynku. „Psychopata” to natomiast jeden z najbardziej doświadczonych czarnogórskich zawodników mieszanych sztuk walki. Bakocevic stoczył 56 bitew, z czego 28 wygrał przed czasem. Z ostatnich 10 walk w aż 9 zwyciężył.

Kijańczuk VS Kowalski

Kijańczuk to jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Kowalski na swoim rozkładzie ma ponadto takich fighterów, jak Szymon Piątkowski, Ireneusz Cholewa i Arkadiusz Jędraczka. W październiku 2018 roku Kowalski w 1. rundzie przez TKO zwyciężył z Wojciechem Orłowskim.

Lubońska VS Badurek

W Ostródzie kibice zobaczą też w akcji konfrontację Katarzyny Lubońskiej (6-2, 2 SUB) z Izabelą Badurek (7-5, 2 KO, 5 SUB). Pierwsza z zawodniczek aż sześć z ośmiu pojedynków zwyciężyła, druga wszystkie swoje walki zakończyła przed czasem. Limit wagowy tego pojedynku to 57 kilogramów.

Bielski VS Skrzypek

Bielski w styczniu 2017 roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek poddając w 3. rundzie Oskara Ślepowrońskiego. Potem zanotował trzy kolejne zwycięstwa rozprawiając się z Wawrzyńcem Bartnikiem, Karolem Linowskim i Tomaszem Mozdyniewiczem. Skrzypek przygodę z zawodowymi walkami w MMA rozpoczął w lutym 2017 roku, gdy w 1. rundzie przez techniczny nokaut rozprawił się z Lukasem Imricko. Kolejne dwa pojedynki Skrzypka to kolejne dwa nokauty w 1. rundach. Słupszczanin pokonał Manuela Sprau i Yassine Solimana.

Janusz VS Gutowski

28-letni Janusz debiutował na FEN 7 Real Combat w Bydgoszczy, pokonując błyskawicznie Andrzeja Piątkowskiego. Miesiąc wcześniej wygrał poddał 1. rundzie Krzysztofa Pietraszka. Zawodnik ze Szczecina stoczył w swojej karierze trzyrundowe boje z Michałem Oleksiejczukiem i Marcinem Wójcikiem. Gutowski natomiast w 2012 roku pokonał przez poddanie w 1. rundzie Marcina Elsnera, w odstępie ośmiu miesięcy dwukrotnie jednogłośną decyzją sędziów wygrał z Maciejem Browarskim oraz zwyciężył Marcina Wójcika. Po czteroletniej przerwie od startów w październiku 2018 roku Gutowski wygrał przez nokaut w 3. rundzie z Adamem Wiśniewskim.

Kup bilet tutaj i przeżyj widowisko MMA na świeżym powietrzu!