FEN 24 Warszawa (16 marca, Torwar)

W stolicy federacja FEN przygotowała fanom hitowe starcie o pas kat. półśredniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem a Kamilem Gniadkiem. Do tego freak fight dwóch raperów: Arab VS Wujek Samo Zło. Oprócz nich w klatce zaprezentują się między innymi mistrzowie w formule K-1: Arkadiusz Wrzosek i Radosław Paczuski oraz Kamil Łebkowski, który wciąż marzy o pasie mistrzowskim FEN. Do tego do występów w MMA w Warszawie powrócą: Kamila Porczyk i Marcin Naruszczka!

Kup bilet na galę FEN 24 w Warszawie tutaj!

Arkadiusz Wrzosek w październiku 2017 roku zdobył pas czempiona pokonując pewnie przed czasem Niko Fallina. W marcu 2018 roku obronił tytuł zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów z Arturem Bizewskim. Radosław Paczuski mistrzem FEN jest krócej od Wrzoska, gdyż pas zdobył chwilę po tym, jak jego klubowy kolega rozprawił się z Bizewskim. Decyzją sędziów pokonał wtedy Stanisława Zaniewskiego. 16 marca zawodnik z Warszawy po raz pierwszy jako mistrz wejdzie do oktagonu.

Gniadek to stary dobry znajomy FEN. Pochodzący ze Szczecina zawodnik czterokrotnie walczył pod szyldem federacji i za każdym razem zwyciężał. „The Undertaker” zaczynał od grapplingu i ju-jitsu (zdobył m.in. srebrny medal mistrzostw Europy Ju-Jitsu No-Gi 2012 w Londynie), ale szybko zdecydował się na MMA – pierwszą zawodową walkę stoczył mając zaledwie 17 lat. Doświadczenie w nowej dyscyplinie zbierał tocząc zacięte boje m.in. z przyszłymi zawodnikami UFC – Artemem Lobovem i Łukaszem Sajewskim. Podczas gali FEN 22 w Poznaniu w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut pokonał Jacka Jędraszczyka, co otworzyło mu drogę po pas.

Zapraszamy do zakupu biletów!

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/348755249246461/

FEN Social Media:
Facebook: facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter: twitter.com/fenmma
Instagram: instagram.com/fightexclusivenight/