FEN 24 Warszawa (16 marca, Torwar)

Gala FEN 24 dla wielu zawodników będzie wydarzeniem o naprawdę wysoką stawkę. Aktualny mistrz kategorii średniej, Andrzej Grzebyk, jako pierwszy zawodnik w historii federacji ma szansę sięgnąć po drugi pas – tym razem w wadze półśredniej. Plany będzie starał się mu pokrzyżować Kamil Gniadek, który po serii czterech zwycięstw z rzędu w FEN liczy na swój pierwszy tytuł czempiona. Oprócz wyżej wymienionego pojedynku, w walce wieczoru zobaczymy starcie międzynarodowe – Arkadiusz Wrzosek podejmie Patricka Schmida. Szwajcar stoi przed szansą detronizacji obecnego mistrza FEN, który niedawno podpisał kontrakt z najlepszą federacją K-1 na świecie – Glory. O pas zmierzy się także Radosław Paczuski.

Kup bilet na galę FEN 24 w Warszawie tutaj!

To nie wszystko! 16 marca w Warszawie zobaczymy także dwa oficjalne eliminatory do pasów mistrzowskich: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka 2 oraz Kamil Łebkowski VS Adrian Zieliński. Starcie płci pięknej to pojedynek kobiet związanych kiedyś z fitnessem: Kamila Porczyk podejmie Anitę Bekus!

Oprócz tego wszystkiego, na FEN 24 zobaczymy pojedynek w odbudowującej się kategorii ciężkiej oraz wiele innych walk, w których poziom emocji sięgnie zenitu! ALL OR NOTHING!

Zapraszamy do zakupu biletów! Kup bilet na galę FEN 24 w Warszawie tutaj!