FEN 17 Baltic Storm

Znakomici wojownicy, emocjonujące walki, spektakularne widowisko! Już 12 maja federacja Fight Exclusive Night powróci do Trójmiasta, by zorganizować kolejną zawodową galę sportów walki – FEN 17 Baltic Storm. Kup bilet w wyjątkowej niskiej cenie już teraz i z trybun Gdynia Arena kibicuj czołówce polskich i zagranicznych fighterów MMA i K-1!

 

Gala FEN 17 Baltic Storm w Gdynia Arena będzie świetną okazją do zobaczenia w akcji najlepszych zawodników organizacji FEN, wśród których nie zabraknie wielu wysoko notowanych reprezentantów pomorskich klubów. W klatce, która tego dnia po raz pierwszy w historii FEN zastąpi klatkoring, pojawią się tego wieczora m.in. najlepszy piórkowy polskiego MMA Kamil „Bomba” Łebkowski, który w walce wieczoru zmierzy się z Brazylijczykiem Caio Machado, mistrz świata K-1 Global Radosław Paczuski, niepokonany od ponad dwóch lat Michał „Lord” Oleksiejczuk, którego czeka starcie ze świetnym Włochem Riccardo Nosiglią, oraz jeden z najmocniejszych polskich zawodników MMA wagi ciężkiej Michał Wlazło, którego rywalem będzie równie potężny Czech Martin Chudej.

Wśród bohaterów gali będą również były fighter UFC Piotr Hallmann, który będzie walczył z niepokonanym Patrykiem Nowakiem, trzykrotny srebrny medalista kickbokserskiego Pucharu Świata Jarosław Daschke, naprzeciwko którego stanie młody, ambitny i bardzo utalentowany Robert Rajewski Junior, uczestnik reality show „Warsaw Shore” i dwukrotny kickbokserski wicemistrz świata Alan Kwieciński oraz jeden z największych showmanów organizacji Marcin Szreder. W karcie walk znalazły się także zapowiadające się pasjonująco starcia Jakuba Kowalewicza z Aleksandrem Georgasem i Bartosza Leśko z Aleksandrem Rychlikiem.

Podsumowując, fight card gali FEN 17 Baltic Storm będzie wyjątkowo mocny, gwarantujące wielkie sportowe emocje i fantastyczne widowisko na europejskim poziomie!

Bilety na galę FEN 17 można kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

FEN