FEN 16 Warsaw Reloaded: ceremonia ważenia live!

Już dziś o godz. 17 kolejne wydarzenie FEN 16 Fight Week – oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed galą FEN 16 Warsaw Reloaded z udziałem gości specjalnych! Zapraszamy na stołeczny Torwar lub do oglądania transmisji na żywo na fanpage’u FEN!

 

Uczestnicy gali FEN 16 Warsaw Reloaded mogli wejść na wagę już rano w hotelu, dzięki czemu będą mieć więcej czasu na regenerację i optymalne przygotowanie się do czekających ich jutro pojedynków. Jeśli podczas porannego ważenia któryś z zawodników nie zmieścił się w limicie wagowym, drugą szansę zważenia się będzie miał podczas popołudniowej, otwartej dla mediów i publiczności oficjalnej ceremonii ważenia na Torwarze.

Gośćmi specjalnymi dzisiejszego eventu będzie trzech znakomitych szkoleniowców: Kamil „Profesor” Umiński, Piotr Jeleniewski oraz Robert Złotkowski, których trenują m.in. polskich zawodników walczących w UFC Daniela Omelańczuka, Marcina Tyburę i Jana Błachowicza, a także jednego z czołowych zawodników federacji FEN Alberta Odzimkowskiego. W poprzedzającym ceremonię ważenia studiu, które poprowadzi Maciej „Alf” Glabus,  dokonają szczegółówej analizy jutrzejszej gali FEN 16 Warsaw Reloaded.

Wstęp na oficjalną ceremonię ważenia jest wolny. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo – relację online przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie ją można śledzić na fanpage’u FEN.

Bilety na sobotnią  galę FEN 16 Warsaw Reloaded można kupować w serwisach  Eventim.pl, KupBilet.pl oraz Ticketik.pl. W dniu gali dostępne będą także w kasach hali Torwar. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Więcej informacji o gali FEN 16 na bieżąco na fanpage’u FEN na Facebooku.

FEN