FEN 15 Final Strike: media trening live!

FEN 15 Fight Week czas zacząć! Już dziś o godz. 17  zapraszamy na otwarty media trening w hali RCS w Lubinie przed sobotnią galą FEN 15 Final Strike. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi telewizja internetowa Fightime.pl na swojej stronie oraz na fanpage’u FEN. Zapraszamy do oglądania!

Podczas dzisiejszego, otwartego dla kibiców i dziennikarzy treningu medialnego twarzą w twarz staną ze sobą bohaterowie walki wieczoru gali FEN 15 Final Strike, której stawką jest pas mistrzowski FEN w K-1, czyli Paweł Biszczak i Wojciech Wierzbicki. W pokazowym treningu udział wezmą także pretendentki do pierwszego w historii kobiecego tytułu mistrzowskiego FEN – Róża Gumienna i Czeszka Martina Fendrichova oraz Francuz Vincent del Guerra i Marcin Naruszczka. Będzie to świetna okazja, by przekonać się, w jakiej formie przed galą FEN 15 Final Strike są zawodnicy, a przy okazji porozmawiać z nimi, zdobyć ich autograf lub zrobić sobie selfie.

Relację na żywo z media treningu przeprowadzi telewizja internetowa Fightime.pl – transmisja będzie dostępna na fanpage’u Fight Exclusive Night oraz stronie telewizji Fightime.pl.

Drugim wydarzeniem poprzedzającym galę FEN 15 Final Strike będzie ceremonia oficjalnego ważenia zawodników, która odbędzie się w hali RCS w Lubinie jutro o godz. 17. Wstęp na to wydarzenie również jest wolny dla publiczności i mediów, a transmisję na żywo będzie można śledzić na fanpage’u FEN i stronie Fightime.pl.

Transmisję telewizyjną na żywo z sobotniej gali FEN 15 Final Strike przeprowadzą stacje Polsat Sport Fight (od godz. 19), Polsat Sport (od godz. 20:30) oraz nowy otwarty kanał Super Polsat (od godz. 22).

FEN