FEN 14: zdjęcia z ceremonii ważenia

Przedstawiamy najlepsze ujęcia z oficjalnej ceremonii ważenia zawodników przed jutrzejszą galą FEN 14 Silesian Rage, która odbyła się w piątkowe popołudnie w kuluarach katowickiego Spodka.

Zobacz także: FEN 14 Silesian Rage: wyniki ważenia

Już jutro publiczność w katowickim Spodku i widzowie telewizji Polsat będą świadkami ostatniej w tym roku gali federacji Fight Exclusive Night, której największymi wydarzeniami będą dwie walki o tytuły mistrzowskie FEN – aktualny mistrz wagi lekkiej w formule MMA Roman Szymański będzie bronił pasa w starciu z Brazylijczykiem Joiltonem Santosem, a o pierwszy w historii pas w formule K-1 wagi cruiser walczyć będą Tomasz Sarara i Dennis Stolzenbach z Holandii.

Na gali FEN 14 Silesian Rage w walkach na zasadach MMA wystąpią także Akop Szostak, Tyberiusz Kowalczyk, Pawel Hadaś, Paweł Brandys, Albert Odzimkowski, Mateusz Strzelczyk i Andrzej Grzebyk, a w pojedynkach K-1 walczyć będą Paweł Biszczak, Tomasz Gromadzki i Kamil Jenel.

Bilety na galę na Eventim.pl (goo.gl/xxrRAa) i KupBilet.pl (goo.gl/LYzfhq), a w dniu gali od godz. 15 także w kasie hali Spodek. Bilety grupowe i VIP pod nr 601 877 229.

Transmisję na żywo z gali FEN 14 przeprowadzą stacje Polsat Sport Fight (od godz. 19), Polsat Sport (od godz. 20) i otwarty Polsat (od północy), a także internetowa telewizja Ipla.tv.

fot. Paweł Najmowicz / FEN Federation

FEN