FEN 14 Silesian Rage

Po fantastycznej wakacyjnej gali FEN 13 Summer Edition w Gdyni federacja Fight Exclusive Night przenosi się z dalekiej północy Polski na południe, aby 15 października zorganizować największą w swojej historii galę FEN 14 Silesian Rage w legendarnym katowickim Spodku. To będzie spektakularne wydarzenie, którego prawdziwi fani MMA i K-1 nie mogą przegapić!

Kup bilet na galę FEN 14 Silesian Rage już teraz na Eventim.pl lub KupBilet.pl!

Tego wieczora w klatkoringu FEN wystąpią największe gwiazdy organizacji. Wydarzeniem gali będzie bez wątpienia walka niepokonanego od lutego 2014 roku Romana Szymańskiego, który po raz pierwszy będzie bronił pasa federacji FEN w formule MMA w kategorii lekkiej. O tytuł mistrzowski w Spodku walczyć będzie również zaliczany do światowej czołówki zawodników K-1 Tomasz Sarara. Oprócz nich publiczność obejrzy pojedynek z udziałem innego wybitnego kickboksera, mistrza świata K-1 z 2014 roku Pawła Biszczaka oraz walki utytułowanego strongmana Tyberiusza „Tyberiana” Kowalczyka i medalisty mistrzostw Europy w kulturystyce Akopa Szostaka, którzy z powodzeniem kontynuują swoje sportowe kariery w MMA.

Podczas FEN 14 wystąpi także wielu świetnych, utytułowanych wojowników MMA i K-1 reprezentujących kluby z Górnego i Dolnego Śląska, Małopolski, Opolszczyzny i Podkarpacia, które zaliczane są do najsilniejszych w Polsce. Wśród nich będą Paweł Hadaś z klubu Gracie Barra Chorzów, Paweł Brandys z Oświęcimskiego Klubu MMA, Tomasz Gromadzki i Kamil Jenel z Paco Team Katowice, Adrian Błeszyński ze Sportowego Zagłębia Sosnowiec oraz Kamil Selwa ze Spartakusa Rzeszów.

Zobacz aktualny fight card gali FEN 14 Silesian Rage

„FEN 14 w Spodku to nasza odpowiedź na wielkie zapotrzebowanie kibiców w te części kraju na profesjonalne, widowiskowe i stojące na najwyższym poziomie sportowym gale sportów walki – mówi prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak. – Dlatego fight card katowickiej gali będzie bardzo mocny”.

 

Nazwiska kolejnych bohaterów gali FEN 14 będą ogłaszane na oficjalnej stronie federacji www.fen-mma.com oraz fanpage’u FEN www.facebook.com/FightExclusiveNight.

Bilety na galę FEN 14 są już do kupienia w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

FEN