FEN 13 Summer Edition: na żywo w telewizji i internecie

Już dziś wielka gala FEN 13 Summer Edition w Gdynia Arena! Po raz pierwszy w historii gala Fight Exclusive Night będzie transmitowana na żywo w aż trzech kanałach telewizji Polsat, w tym w nowej uruchomionej dwa tygodnie temu stacji Polsat Sport Fight. Relację live będzie można śledzić także na platformie Ipla.tv.

Transmisja live z sobotniej gali FEN 13 Summer Edition w Polsat Sport Fight (dostępny jest w pakiecie Sport HD –  na pozycji 17 na liście programów w dekoderach Cyfrowego Polsatu zajął miejsce telewizji FightClub) rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do zakończenia gali. Podczas niej kibice zobaczą dwie ostatnie walki karty wstępnej, wszystkie walki karty głównej oraz walkę wieczoru.

O godz. 20 wystartuje relacja na żywo w Polsat Sport, który pokaże ceremonię oficjalnego otwarcia gali, wszystkie walki karty głównej oraz walkę wieczoru.

Widzowie otwartego Polsatu transmisję z gali FEN 13 Summer Edition będa mogli oglądać od godz. 22. W głównym kanale telewizji Polsat pokazane zostaną dwie ostatnie walki karty głównej oraz walka wieczoru.

Galę FEN 13 Summer Edition będzie można również oglądać na ekranach komputerów, tabletów i smartfonów za pośrednictwem platformy internetowej Ipla.tv.

FEN